2018 рік Жовтого Собаки


Цікаві книги про вірного друга

Собака – це самий вірний і відданий друг людини. Вони живуть з нами пліч-о-пліч вже багато тисяч років. Ми піклуємося про них, а вони люблять нас. Собаки – єдині тварини, які можуть розпізнавати наші емоції. Їм достатньо одного погляду, щоб зрозуміти, радієте ви або сумуєте. Вони здатні навіть співпереживати людям, а особливо приносити радість і захищати своїх господарів. Собак потрібно любити і цінувати, просто радіти тому, що вони в нас є, знати, що хтось тебе чекає вдома, сумує за тобою і по-справжньому любить. Існує безліч порід собак. Кожен знаходить собі її по душі, бо собаки роблять наше життя кращим. А службові – рятують життя людини, затримуючи злочинців і виконують пошукові операції. Пропонуємо Вам познайомитися і перечитати вже відомі книги про вірних друзів – собак.


Бодо Шефер – фінансовий консультант, письменник і бізнесмен пропонує книги для дітей проте, як собака, знаючи все про гроші, незабаром стає справжнім фінансовим експертом для дівчинки Кіри, яка знайшла його пораненим.
Д.Льюіс пропонує реальні історії із надзвичайного життя надзвичайних собак, які лише своєю появою вже вселяли в людину віру. Велике серце цих собак їх відвага і вірність, допомогли головним героям в найскрутніші часи. Ці історії нікого не залишать байдужими.

«Дорога додому» - роман заснований на реальних подіях. Це пригоди собачки Бонні, яка загубилася на Канарських островах. На сторінках ви прочитаєте про надзвичайні пригоди і подорож кімнатної собачки.
Історія вірності й любові, вдячності й самопожертви – «Лессі». Вона долає сотні кілометрів, щоби вернутися до того, кого вона любить і хто на неї чекає.Ця історія оптимістична й життєствердна і вона привернула увагу багатьох читачів. Це історія про незвичайного пса. Він був безмежно відданий своєму хазяїнові, якого втратив і прагнув знайти навіть ціною власного життя – «Білий Бім Чорне вухо».


«Джури і Кудлатик» - це незвичайна книжка, де вірність і дружба залишаються незмінними.Немає коментарів:

Дописати коментар