Твори - ювіляри

Твори ювіляри 2018 рокуМи вже всі давно ступили на поріг самостійного життя  по іншому сприймаємо навколишній світ, оточуючих. І коли виникають питання, як розібратися у складних ситуаціях, ми звертаємося до вірних і розумних помічників – книг. Зростаючи ми знали, що книга – джерело знань, мудрий порадник, вірний і добрий друг. Вона навчає по-справжньому дружити, кохати, бути достойними дітьми своєї землі. Людина, яка багато і вдумливо читає поглиблює свої знання, розширює кругозір, вчиться самостійно мислити, аналізувати, образно висловлювати свої думки. І не кожний замислюється скільки вже років виповнюється тому чи іншому твору, адже художня література – це могутній засіб впливу на людську душу, ключ, який відчиняє серця і вона несе почуття, роздуми і вчинки через століття до нас, наших дітей, внуків.
Твори ювіляри 2017 року

Кожен рік насичений різноманітними святами та пам’ятними датами. Для кожного книголюба завжди цікаво, скільки років виповнюється тому чи іншому твору. Бо коли хочеться усамітнитися і зануритися в іншу реальність, кращим вибором є художня книга, чи це твори, які читали старші покоління, чи новинки сьогодення, однаково любимо. Деяким творам у 2017 році виповнюється більше 3-4 сотень років, а деяким всього 20, 50…років. І тими і іншими зачитуються, ностальгуючи, дорослі і відкривають для себе діти. Всі книги-ювіляри 2017 стали вагомим внеском у розвиток літератури, тому їх по праву називають світовою класикою.

Твори - ювіляри 2017 року
Твори - ювіляри 2016 року 
Кожний роман, кожна поема чи п’єса, повість чи навіть збірка поезій мають свій вік. Книги, як і люди, мають свій рік народження, а рік 2016 дуже багатий на ювілейні книжкові дати. Тож приєднуйтесь до бібліотеки і дізнавайтесь скільки тернистих років, скільки випробувань пройшов той чи інший твір, щоб ми цінували надбання нашої держави та культури. Пропонуємо вам познайомитися з творами ювілярами, які і надалі залишаться неперевершеною класикою, а також святкуємо ювілеї сучасних творінь.
Зарубіжна класика, яка включає геніальні твори Данте Аліг'єрі, В. Шекспіра, Д. Дефо, В. Гюго, О. Пушкіна та інших є світовим надбанням. Ці твори творять дива, їх можна читати і з кожним разом по іншому сприймати, з кожним рядком відчувати красу того часу, коли творив автор. Шекспір був першим класиком світової літератури, який дав глибоке психологічно й логічно зумовлене зображення характерів у розвитку. Духовний світ людини визначається творами літератури, які вона прочитала. Тож стверджуйтесь духовно, прочитавши геніальні твори, які пройшли чималий шлях до визнання. 

Ці та інші твори – ювіляри представлені на виставці в бібліотеці і Ви можете познайомитися з датами їх народження. 

Немає коментарів:

Дописати коментар