Відгуки

Бібліотека…там де тиша й спокій, затишок й комфорт.
Бібліотека…там де книги живуть
всі рівненько у рядочок на поличках тебе ждуть.
Бери знайомся, пізнавай, у світ пригод поринай.
Книга знає все, на сторінках несе пізнання тобі з глибин.
Лиш візьми її до рук і відкриєш цілий світ.


8 коментарів:

 1. Хорошее место, достаточно тихо, можно сосредоточиться на работе. Пользуюсь в основном интернетом, он на уровне.
  Бывает прохладно - большие окна, но не критично. В целом рекомендую!

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже гарна, затишна біблітека і красивий колектив, який очолює Ірина Михайлівна! Затишна читальна зала, достатня кількість наукових і навчальних видань, доступ до інтернету, дозоляють плідно працювати як науковцю, так і студенту, учню. На абонементі завжди порадять книжку на будь-який смак читача.
  Бібліотека проводить цікаві науково-пізнавальні та навчальні заходи. Наприклад, з останніх - це безкоштовне!!! вивчення польської мови для початківців. Усім раджу бути читачем такої бібліотеки. З подякою, ваша читачка Галина Леонідівна.

  ВідповістиВидалити
 3. Хорошее, уютное место, дружелюбный коллектив библиотеки, который всегда поможет найти подходящую литературу в любой сфере.
  Библиотека активно проводит различные интересные мероприятия : встречи с литераторами, поэтами, с представителями современной интеллигенции.
  На базе библиотеки действует кружок для взрослых по изучению польского языка, а также по игре в шахматы.

  ВідповістиВидалити
 4. Поряд з нашою спеціалізованою школою№64 розташована дуже затишна і сучасна бібліотека ім. О.Новікова-Прибоя, яку ми разом з учнями досить часто відвідуємо, бо на нас там чекає цікава зустріч із книгою і привітний професійний творчий колектив. Працівники бібліотеки завжди нададуть допомогу у урізноманітнинні навчального процесу: зроблять тематичні виставки, перегляди літератури. Крім того, організаціють та проведуть зустрічі з цікавими людьми. Також ми можемо розказати про проведення спільних заходів до державних свят: Біг заради гармонії й миру, День миру, флеш-моби, зустрічі з письменниками, поетами, ветеранами Афганістану, АТО; про заходи до днів пам'яті жертв Небесної сотні, Голокосту, Крут, Чорнобиля, визволення Києва. Неодмінно треба подивитися усім, як бібліотека організовує майстер-класи і створює сторінки «На допомогу читачу». Не проблемою буде для них і організація екскурсійних програм. Доступ до WI-FI у бібліотеці допоможе усім у пошуках корисної інформації. Тож подорожуйте з Книгою разом з бібліотекою ім. Новікова-Прибоя!!!

  ВідповістиВидалити
 5. Чудова бібліотека з привітним колективом. Простір відкритий як для користувачів, яким необхідна тиша, так і для різноманітних заходів(польська та англійська мови, зустрічі з поетами, заходи для дітей). Якщо вам необхідне тихе місце з хорошим інтернетом, затишне місце з широким вибором літератури, або ж Ви хочете рошрити коло інтересів, то рекомендую :)

  ВідповістиВидалити
 6. Мне очень нравится эта библиотека, уже много лет периодически прихожу и беру книги.
  .
  Приятные, квалифицированные специалисты всегда что-то посоветуют почитать.
  .
  Есть возможность поиграть в шахматы. Бесплатно.
  .
  Есть возможность поработать за компьютером. Бесплатно.
  .
  Летом не жарко, что очень важно.
  .
  Есть уголочек с современными креслами-мешками, где можно уютно поваляться и почитать книгу.
  .
  Тихо. Хорошо. Комфортно.

  ВідповістиВидалити
 7. Большое спасибо сотрудникам библиотеки за внимательное и профессиональное обслуживание, а особенная благодарность Ирине Михайловне за чуткое отношение и своевременное выполнение запросов.
  Алексеева Т.И.

  ВідповістиВидалити
 8. Дуже дякую за знайомство з авторами Б. Краучем та Дж. Роллінсом, книги яких захопили мене на пів року!
  Чудова бібліотека для навчання та відпочинку!
  Є вдало організований куточок для дітей та диван для відпочинку дорослих! І це помимо великого читального залу.
  Приємний та ввічливий персонал завжди допоможе в пошуках потрібної літератури! Деякі книги мені приносили навіть з інших бібліотек, дякую ще раз!

  ВідповістиВидалити