Творчі виставки

Фото-миттєвості Георгія Яцентюка


Чудовими фото-сюжетами природи України поділився з користувачами та відвідувачами Яцентюк Георгій Тимофійович. Він розповів, що багато років вчився фотографувати, читав спеціальну літературу. Коли з’явилась можливість придбав професійну фотоапаратуру. З азартом і захопленням шукав сюжети для своїх фото-робіт. Об’єктами його уваги були люди, птахи, шедеври великих художників, але найулюбленішою темою була краса живої природи в різні пори року. Своїм захопленням Георгій Тимофійович «заражає» глядачів, у яких виникає почуття захвату від досконалості краси оточуючого світу на його фотографіях.« Моя творчість – це моє спасіння, моє здоров’я, мій настрій»


Бібліотека запрошує на творчу виставку Лілії  Желавської – молодої  мами двох синів, яка проживає на Київщині. Основна її  робота  пов’язана зі спортом, рухом. Після непередбачуваних подій в  житті родини несподівано виникла потреба почати творити щось яскраве та позитивне  власними руками. Це стало дійсно моїм порятунком на той момент – зізнається сама Ліля. Виставка  невеликої  частинки  творчої реалізації майстрині бібліотека з радістю та задоволенням пропонує своїм відвідувачам. Сьогодні багатий творчий доробок Лілії  Желавської  вражає різноманіттям тем, технік виконання  та яскравістю кольорів.

«Фаюмський портрет – ікона до іконопису»
Фаюмський портрет – яскравий приклад поєднання релігії та мистецтва, який  можна вважати початком іконопису в християнському мистецтві. До Дня хрещення Русі в бібліотеці представлена   невелика експозиція творів художниці Гудкової Тетяни Миколаївни   у стилі  та техніці фаюмського портрету.
Гудкова Тетяна Миколаївна народилася у Києві в 1955 році. Після закінчення  художньо–промислового  технікуму працювала художником в інституті археології, в державному художньому фонді. 13 років жила і працювала в Греції в Афінах. Вивчала та дуже полюбила візантійську ікону. Виконувала замовлення на малювання ікон, творів в техніціфаюмського портрету. Її роботи  знаходяться в приватних  колекціях  в Італії, Канаді, США, у Києво-Печерській Лаврі.«Фантазуй, твори і дивуй»
авторські роботи з мила Чопової Вікторії

На скільки широка ваша фантазія? Як часто Ви виготовляли власноруч подарунки своїм рідним і близьким? Якщо у вас не вистачає часу виготовити подарунок на будь-яку подію в цьому вам у пригоді стане великий вибір виробів з мила ручної роботи різних кольорів і форм. Нині в нашій бібліотеці діє виставка невеликої кількості мильних виробів. І це лише маленька частинка того, що виготовляє Вікторія. Тож і в подальшому виставка буде поповнюватися різними тематичними виробами. А на даний час тут представлені: білочка, зайчики, свинюшки, деякі фрукти і ягоди – банан, кавун, полуниця, мандарин…шоколадний батончик, букетик квітів, монети, цигарки…Завітайте до нас, щоб побачити тую красу. 
« Рукотворні дива Емілії Марієнко»

Це прекрасна виставка, яка милує око і наповнює серце і душу добром. Це роботи виплекані з любов’ю, бо це як діти. А ще вони розкривають внутрішній світ автора і її бачення повноти квітучої краси. Кожна робота має свою назву. Ви і самі легко можете відгадати, як вони називаються. Тут присутні посланці весни, срібляста ялинка, польові красуні, королева осені, «червоне і чорне», феєрверк кольорів, чарівність душі, ніжність, троянди в краплинах роси, берізка та ін.  
 


Виставка квітів з бісеру має чудові відгуки глядачів,  які захоплені майстерністю, смаком, відчуттям абсолютної гармонії їх автора, адже всі вироби майстрині випромінюють красу, позитив, запозичені у самої природи. Запрошуємо побачити та долучитись до прекрасних рукотворних творінь.

Бібліотекар Цимбал Ірина Леонідівна з автором чудових творінь.

Яскраві барви дитячої творчості


В продовження дитячої творчості. Завітавши до бібліотеки, Ви маєте змогу познайомитися з роботами талановитого, юного художника – Бевзенко Владислава. Це лише маленька частина його робіт, але вона в повну розкриває його талант, його бачення навколишньої краси. Від яскравих кольорів, які присутні на полотнах, радіють наші очі і душа. Залюбувавшись роботами ви відчуєте повну красу нашої природи, яку потрібно оберігати. Тут і тихе озерце, яке манить на відпочинок, берег моря і повноводна ріка, квітуча магнолія, як символ весни і вірність білих лебедів, собака, яка от зістрибне до вас і маленька дівчина-янгол, як оберіг. Завітайте. І Ви не пошкодуєте. А ми в свою чергу дякуємо за надану можливість виставити чудові картини на радість всім нам. Бажаємо творчого натхнення.  


Писанка – український символ Великодня 


В ці весняні святкові дні студія декоративного мистецтва Палацу дітей та юнацтва Солом’янського району подарувала бібліотеці виставку творчих робіт своїх учнів. Це писанки виконані в техніці аплікації. Вік авторів від 4 до 9 років. Твори дійсно по святковому радісні та яскраві. Бібліотека поздоровляє викладача студії Жуковську Вікторію Федорівнута її учнів зі святом і бажає всім наснаги та нових творчих відкриттів.«Весну квітучу дарую Вам»                                                         
                                                                                                            Квіти, квіти… Чарівні квіти,
                                                                                            Кольорові, великі й малі…
                                                                                        Ви умієте душу зігріти,
                                                                                           Бо й самі ви — душа землі.
Надія Красоткіна

Квіти… Всі малюють квіти, чи то в дитинстві, чи то в школі, на малюванні, в дома – для душі. І в юності вони присутні, троянду замалювати в зошиті лекційному. А потім забуваємо їх малювати лише фото, фото… і тільки діти, знов нагадують нам, як квітку тую чарівну на листку альбомному оживити. Пропонуємо Вам помилуватися неперевершеними роботами талановитої художниці - Тетяни Анатоліївни Циби.  І нехай радіють ваші очі і всміхаються вуста, коли поглянете на цю красу. Тепло її картин надасть вам  хорошого настрою.

 Різнобарв’я природиРадують серце букети живих квітів


Вогні вечірнього міста


Для Ваших прикрас


Яскраві барви дитячої творчості

Що може бути кращим за дитячу творчість? Коли маленькі пальчики старанно тримаючи пензлика чи олівця, показують нам свій світ, своє бачення навколишнього. А що може бути кращим за навчання цих діток і спостереження за їхніми емоціями під час занять. От і в перші весняні дні, роботами своїх учнів, поділилася наша читачка Горельцева Ірина. 

 


Настрій покращили нам різноманітні роботи, які були виконані не лише під чітким її керівництвом, а і від душі. Їхню уяву світобачення перенесену на полотно, можете побачити і Ви, лише завітайте до бібліотеки. Віднайдіть одну-дві хвилини і Ви не пошкодуєте, адже це наше майбутнє, це діти нашої Батьківщини. В свою чергу, ми дуже вдячні Ірині за прекрасний настрій від споглядання прекрасного, творчого натхнення і творчих діток.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар