Нові надходження


Книжкові новинки в березні.

«Прочитав нову книгу – передай іншому!» - таке гасло активно поширюється серед наших користувачів. 

Сьогодні книжкові полиці поповнилися новими книгами – подарунками читачів. До вашої уваги представлені найрізноманітніші книги: біографія Сергія Бубки; 
магічне прибирання – психологія японського мистецтва наведення порядку вдома і житті; 
оригінальний белетристичний життєпис про відомих людей; 
українська старовинна магія – загальні відомості про магію та ворожбу: поєднання раціонального і нераціонального. 
Чудовий матеріал для молоді під час вивчення історії Голокосту, це «Світло в темряві» - розповідь Сімона Стерлінга, який пережив Голокост (це історія про мужність і надію, це відверта сповідь про події, які неможна забувати).
А як то багато художньої літератури: романи про кохання, магія фентезі, фантастика, жахи, детективи. 


Особливе місце займуть книги сучасних українських авторів: А.Кокотюхи, С.Талан, Р.Самбука, О.Радушинської, І.Тетери та інших.

Є ще новинка «Доле моя, доле» сповідь чесного мента, це книга нашого читача Миколи Сидоренка – це життєва історія однієї людини про життя в Україні в останні десятиліття. Відтак, маємо унікальне поєднання достовірного документа нашої епохи і захоплюючого чтива, кращого за вигаданий детектив.

А, також пропонуємо книги, які є лише в нашій бібліотеці. Брати Капранови «Паперові солдати» - роман ґрунтується на реальних подіях.  Новинка 2020 року «Чужі гріхи» - чи вистачить часу у 40 днів живим, щоб розплутати клубок спогадів, дивних збігів, таємниць і розірвати прокляття заговорених ляльок? Чи спокутує кожен із них свої та чужі гріхи? Це все можна дізнатися прочитавши книгу Тані П’янкової. 
І знову про нові книжкові надходження в бібліотеку. Цього разу у нас справжній листопад-книгопад. Кількість і різноманітність перевершили всі наші очікування. Тож розпочнемо. Для тих хто хоче бути в курсі всього, що відбувається навколо і для тих, хто не читає художню літературу – великий вибір книг з історії, політики, психології, медицини, критики. Серія «Біографії та мемуари» - книжка Б.Джонса – це історія про те, як ексцентричний геній Черчіль формував світову політику. С.Плохій дає можливість потрапити за лаштунки перемовин керівників «великих держав», - «Ялта. Ціна миру». «Тотальні війни» Ю.Лібера – важливе дослідження масштабів і парадоксальних наслідків масового насильства, яка допомагає зрозуміти складну історію ХХст. Ю.Н.Харарі у своїй книжці піднімає філософські питання, аналізує досвід, який людство здобуло за час свого розвитку, заглиблюється в наші емоції і свідомість.

 

Чому ми вступаємо в полеміку з людьми, які знають менше за нас? Чому можемо, зустрівшись зі знайомою людиною, не згадати її імені – для всіх, хто замислювався, чому мозок іноді, здається, саботує їхнє життя – «Наш дивакуватий мозок». Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі – відкрийте одну з найкращих книжок року де Ч.Дахігг не тільки пояснює, як формуються звички, але й як позбавитися поганих та здобути гарні.
Познайомтеся з книгою про одного з найвидатніших поетів ХХст., якому судилися вершини й провалля, високі здобутки й принизливі манівці – В.Агеєва «Візерунок на камені» - про М.Бажана. «Колотнечі з приводу всесвітнього тяжіння» - це спогади Т.Лема про свого батька, Станіслава Лема. Любов і захоплення тут поєднується зі стриманою відвертістю, завдяки чому портрет С.Лема виявляється таким живим, чарівливим і різнобарвним.

Переходимо до найцікавішого – це великий вибір художньої літератури зарубіжних авторів. Тут є класичні і сучасні романи, тут переплітаються кохання і розчарування, є романи про історію філософії або витончена історія про не висловлені почуття, чи можливо хочете віднайти секрети найщасливішої країни у світі. Або візьміть збірку Я.Корчака, де твори об’єднує любов до дитини, тонке розуміння дитячої психології. Очі розбігаються, адже дуже багато є книг відомих авторів: М.Кундера, С.Лем, Х.Л.Борхес, О.Вайлд, Д.Чосер, Р.Бредбері, Е-Е.Шміт, С.Майєр, Д.Мойєс та інших. Поповнилися тематичні полички: «Літературні подорожі світу» і серія «English Library»

Великий вибір дитячої літератури. Для самих маленьких: І.Курило, О.Чаклун, С.Дерманський, В.Сухомлинський. І для підлітків: О.Вайлд, Н.Щерба, А.Кокотюха, Дж.Страуд, С.Е.Гінтон, О.Дорожовець. А також надійшли довгоочікувані книги Д.Кінні «Щоденник слабака». Але це ще не все. Є ще книги для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків.Це все було цікаве і пізнавальне, але ми підійшли до головного книжкового надходження. Це твори українських авторів. Ооо, тут є з чого обрати. Тож розпочнемо з антології «Українська модерна проза», яка представляє майже невідомі твори забутих письменників початку ХХст. Антологія «Соловецький етап» - про країну мук і відчаю. І все це укладач Ю.Винничук. Серію «Воєнні щоденники» представляє книга І.Михайлишина «Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону «Донбас». А як Вам книжка про пошук ідеального міста, то це «Нестримна сила води» М.Прохасько. І знову про історичні події – бій під Крутами – К.Тур-Коновалов «Крути 1918» - драматична історія про героїзм українських юнаків, які хотіли кохати та жити, але взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини. Про психологію підступності та зради, донос як привід руйнування Кирило-Мефодіївського братства і про те, що відбувалося з його учасниками. Ще є документальний роман, який побудований на основі матеріалів слідчої справи Україно-Слов’янського товариства – О.Криштопа «Братство». 

 

А ось, є дотепний динамічний роман про чоловіка в кризі середнього віку – «Б-52» А.Дністрового. Знайомимося з романом Гаськи Шиян «За спиною», де головна героїня намагається подолати гострий внутрішній конфлікт, спровокований переоцінкою цінностей і тілесністю, яку не завжди вдається приборкати. А от А.Войтко – українсько-англійська журналістка пропонує збірку ессе про Сполучене Королівство, де відкриває нові сторінки захопливої британської історії й сьогодення. 
Всім поціновувачам романів з-під пера жінок-авторок пощастило, адже тут багато новинок на будь-який смак: Н.Гуменюк, Т.Пахомова, С.Талан, Д.Корній, І.Роздобудько. Не відстають і чоловіки-письменники: В.Лис, М.Кідрук, Ю.Винничук, П.Лущик, С.Жадан, М.Дочинець. 
А на завершення – «Теплі історії». Ось такі нині в нас надходження. Тож завітайте, щоб ознайомитися з книгами вже очно. І нехай на душі завжди будуть тепло і спокій.      Книжкові новинки осені


Осіння пора в цьому році нас не радує, але ж у природи немає поганої погоди. Як за вікном дощить, тихо осипається пожовкле листя, а часом і сонечко вигляда так у нас рясніють книжкові новинки. 


Похмурими вечорами компанію вам можуть скласти цікаві книги про дружбу і кохання, класичні романи в українському і іноземному перекладі. Історія, психологія, романи для тих кому за…, і для підлітків є цікавеньке.


 Розповідати можна дуже багато, але треба поспішати за найкращими новинками від сучасних письменників України. І нехай наші книги дарують Вам незабутні хвилини приємного читання.
Книжкові новинки в липні


Літо в розпалі, і якщо Вам не по-літньому сумно, то завітайте до бібліотеки. У нас знову поповнення книжкових новинок. Історія, психологія, біографічні оповіді – все для Вас. Поповнилися наші тематичні полички: Літературні подорожі світом, Українська майстерня фантастики, Детективні лабіринти, AMERIKAN LIBRARY та інші. 
Хто ще не знайомий з кримськотатарською прозою, то Вам обов’язково потрібно завітати до нас. Найкращі, найновіші збірники познайомлять з відомими авторами кримського півострова. Багато цікавих книг зарубіжних авторів вже віднайшли своє місце на полиці, а особливо, романи Д.Мойєс – напрочуд романтичні і чуттєві. Історичний трилер від А.Шевченко – легенда про скарб гетьмана Полуботка. М.Тірі – автобіографічна розповідь бельгійського солдата про трагічні події 1917-1918р., коли Київ був захоплений більшовиками. 


Але все ж найбільше надійшло творів сучасних українських авторів. Тут і відомі вже нам письменники і знайомимося з молодими: Ю.Винничук, А.Дмитрук, С.Яблонська, В.Владов, Л.Базь, С.Вілар та ін. Тож розпочинаймо. М.Хомич – історичний детектив – розкриє читачам таємниці давньої та сучасної української історії. В.Тибель «Бурштин» погляд на «бурштинову проблему». А головний герой роману «Сад Галатеї» В.Гука намагається марно відшукати власне призначення у світі, тамуючи порожнечу душі зрадницьким коханням і злочином. «Сучі діти»…кого так сердито обізвав автор? – О.Винокуров. 


Збірка статей «В ізоляції» де описано про всю окуповану територію, життя якої автор описав з ризиком для життя. Щоб Україна і світ знали правду. На решті до уваги читачам потрапить книга, презентована авторкою в нашій бібліотеці – Р.Сьома «Світи суміжні». Збірка Parasol соціальний арт-проект – Паліативна допомога-болюча проблема нашої держави. «Terra інклюзія» - це перший конкурсний досвід інклюзивної літератури в Україні. «Новогодние истории» - нехай в літню спеку вас зігріють оповідки про новорічні дива – головне в них вірити і вони обов’язково стануться. Дорожні історії для тих, хто (не) боїться…на будь-який смак: велосипед, мотоцикл, метро, літаки. 


Ніби все…ваша книга чекає саме на вас. До зустрічі. Приємного читання!!!


Червневі новинки


Літо в розпалі, а у нас спекотні книжкові новинки. Все найцікавіше і найновіше з полиць книгарень, з Книжкового Арсеналу в бібліотечний фонд. В.Шкляр, В.Лис, Д.Гнатко, брати Капранови, А.Хома – їхніми творами зачитуються всі, тож книги цих авторів вже чекають свого читача. Продовжуємо знайомство з творчістю М.Ткачівської, Г.Ткаченко, О.Захарченко.


 Відкриваємо для себе Ю.Ілюху, Я.Дегтяренко, І.Власенко, О.Іванюк, А.Новіка. Історії про чай і не тільки – будь ласка – О.Орлова «Чайна книжка».


 Нарешті поціновувачі творчості С.Талан отримають змогу прочитати  її нові романи «Надеюсь и люблю» і «Согретые солнцем». Вони чекають саме на Вас, адже кожний її роман – бестселлер і його з нетерпінням чекають не лише українські читачі, а і прихильники за кордоном. 


Можливо Ви хочете прочитати твір, який щедро пропонує вектори людських доль, які найчастіше залежать від одного-єдиного хибного особистісного вибору шляху – це О.Слоньовська «Загублені в часі». Ви вже знайомі з творчістю Н.Костіної? О, тоді швиденько до нас, бо в нас є найновіші романи Харківської письменниці: «Последняя золушка» та «Поговори со мной». «…слишком мало говорим друг с другом. Не успеваем сказать, не думая, что потом может быть слишком поздно. Говорите! Говорите слова любви! Разговаривайте со своими близкими. С детьми. С родителями. Заполняйте пустоту в своем и в их сердцах.» Н.Костина. 
А можливо Ви хочете прочитати роман заснований на реальних подіях, пережитих самою авторкою? І.Агапєєва «Троянди за колючкою» - уся правда про жіночу тюрму без прикрас і зайвої романтики. 
І це ще не все… Завітайте і більш детально познайомитеся із творами сучасних українських авторів та іншими новинками книжкового світу. Ваша книга саме тут і зараз.

Травневі новинки


За вікном пора квітування тюльпанів, бузок наповнює повітря п’янкими пахощами, а ми в цей час даруємо радість нашим читачам. Тож, травневими сонячними днями, в бібліотеці можна познайомитися з багатьма книжковими цікавинками-новинками. 

Якщо вам до вподоби читати історичну художню літературу, то – Келлі М.Х. «Бузкові дівчата», Э.Хиллесум «Я никогда и нигде не умру»,  Д.Шепард «Книга Аарона». Про любов, вірність, інтриги, зради, нерозгадані таємниці – Э.ОКоннор, Т.Доленга-Мостович, Л.Девенис, Д.Сеттерфілд. 

Обовязково прочитайте найкращий роман «Рік завдовжки із життя» С.Манчестера – роман про вічні родинні цінності , заради яких варто поборотися справжньому чоловікові. А ще дуже цікава книжка «Прислуга», яка може стати одним із найважливіших художніх творів від часів «Убити пересмішника» - це К.Стокетт і її дебютний роман. 
А найголовніше, це    поповнення поличок СучУкрЛіт. 


Розпочнемо з історичних подій, які сталися в 1352 році – К.Когтянц «Облога Белза». Крокуємо далі. 1945 рік. Весна. Західна Україна – тотальний терор НКВС – А.Кокотюха «Біла ніч». 2014 рік. Східна Україна. Правда про війну, що пройшла крізь серце від Світлани Талан «Ракурс». 

 

Про життєві перипетії розповідають О.Печорна, Н.Костіна, Є.Багмуцька.  Зверніть увагу на роман Анни Тарнави «Бажання поверненню не підлягають»… Познайомтеся з романами С.Бута – сучасний український письменник, двічі дипломант літературного конкурсу «Коронація слова». І повірте, і ще багато чого цікавого можна віднайти для хорошого настрою та торкніться знайомого, невідомого до останніх часів. Ви ще не були в нашій бібліотеці? Тож приєднуйтесь до когорти наших читачів і знайомтеся з книжковими новинка.  


Зимові новинки
Хоча лютий і лютує по-своєму, а у нас, в бібліотеці, лютує лише книжкове надходження. Наші полички суттєво поповняться якісними книгами. Тож розпочнемо. Всім поціновувачам української книги радимо познайомитися з новими творами С.Жадана, Л.Дереша, А. Багряної, В.Вальда, Є.Положія, Н.Гуменюк, П.Кралюка, Б.Логвиненка.  Поличку «Бібліотечні автографи» поповнили книги Г.Вдовиченко, Ю.Косача, В.Васильченка, А.Хоми, З.Казанжи.


 Не оминули ми цінителів творчості українських фантастів. Пропонуємо книги сімейно-письменницького дуету Марини та Сергія Дяченків.


Також познайомимося зі збірниками оповідань, які видані за підтримки КМДА. В одній книзі
зібрані твори, як відомих авторів так і ті з якими варто познайомитися. Діти середнього та старшого шкільного віку можуть познайомитися з дуже цікавими книгами О.Есаулова, П.Куща та зі збіркою найкращих патріотичних творів «Україна починається з тебе».


Постійно діючу виставку «Київ освячений словом» поповнять пізнавальні збірочки «Як тебе не любити…» - коротка проза про сучасний Київ та киян і «Закоханий лимон» - В.Бушинського. А також пропонуємо шанувальникам старовини заочно прогулятися по старовинному Києву за допомогою ретельно підібраній колекції поштівок з краєвидами міста – «Київ столітньої давнини» Д.Малаков, А.Прибєга.Крокуємо далі. Твори зарубіжних авторів. Дуже різноманітні, пізнавальні і цікаві. Познайомимося з творчістю Жослін Сосьє, Вацлава Гавела, Ісабель Альєнде, Хан Канга та іншими. Завітайте до бібліотеки і Ви не пошкодуєте, адже на вас чекає багато новинок не лише художньої книги, а і з історії, психології. Ваша книга чекає саме на вас. Приємного читання.  

Книжковий снігопад в бібліотеці.

Книжкові новинки під самий Новий рік, це круто. На бібліотечних поличках поповнення найрізноманітнішої літератури, а головне, це нові видання зарубіжної літератури українською мовою. І тому, насолоджуйтесь рідною мовою від наших найкращих перекладачів. Тож ви віднайдете величний твір Дж.Р.Р.Толкіна, який поєднує у собі героїчну романтику і наукову фантастику, це «Володар Перснів». Познайомитеся з винятковою позачасовою історією кохання від О.Ніффенггера «Дружина мандрівника в часі». Варто зупинити свою увагу на історії про пса, який живе вічно, пам’ятаючи свої попередні життя і хоче зрозуміти у чому його призначення – Б.Кемерон «Життя і мета собаки». Е.Страут «Олівія Кіттеридж» - прониклива книжка, що змушує читача співпереживати героям… Вірменський письменник А.Пачян і його збірка оповідань занурить в інший, невідомий, однак близький по духу світ, яким читач, як той Робінзон, мандрує у пошуках власного загубленого острова. Бестселер французької письменниці А.Мартен-Люган – сумна і красива історія жінки, яка після…, це книга, яку варто прочитати, це «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву». А ще: «Іди, вартового постав» від Лауреата Пулітцерівської премії Г.Лі; «Запам’ятай мене таким» С. Даррант; «Людина у високому замку» Ф.К.Дік; «Книга кладовищ» Н.Гейман. І повірте, багато інших авторів з різних країн світу Британії, Польщі, США, Німеччини, Італії…

 

Особливо радує наповнення поличок дитячого відділу. С.Дерманський «Чудове Чудовисько» - незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть в Країну Жаховиськ. В. Нестайко та найновіші пригоди Колько Колючки та Косі Вуханя. «Ліза та її сни» - розповість І.Малкович. Настроєні на хвилі моря і степу півдня України ліричні й сюжетні твори від А.Качана «Гуляє парус на лимані». Для зовсім маленьких С.Шаповалов пропонує провести «Лісовий урок». У вас підростає допитлива малеча, то вам знадобиться цікавезна книга саме для тих, хто хоче ближче познайомитися з Україною та відвідати найцікавіші місця – «Подорож по Україні». Ще одна приємна новинка – писемна пам’ятка епохи Відродження, створена видатним гуманістом Ф.Рабле «Гаргантюа і Пантагрюель» у перекладі А.Кононовича.


Поповнення сучасної української книги, це особливий момент для нас. Це і знайомство з новими авторами і прочитання нових творів вже відомих письменників. Тож рухаємося. Т.Малярчук «Забуття» - роман про В.Липинського – українського історика польського походження, філософа. М.Камиш «Київ-86» - ось так би розвивалися події, якби після аварії на ЧАЕС у 1986 році було б тотальне відселення мешканців Києва. Як далеко ви можете заїхати у пошуках пригод? Де б ви не були, але все найголовніше це вдома – Ю.Матту «Жашківські равлики». В.Махно «Дім у Бейтінг Голлов» - збірка короткої прози, де невибагливі деталі, які додають таємничості, не відпустять від першої до останньої сторінки. Є.Положій «Іловайськ» - 365 днів було достатньо для того, щоб записати та переказати історії солдат і офіцерів, які вижили в «Іловайському котлі». Але відповідей на «Хто винен?» тут не має. Натомість тут трагедія і біль тих днів, важких днів. Іще багато інших книг: В.Кетуладзе «Чарунки долі», Д.Бєляєв «Великий вибух» та книги В.Чемериса, К.Москальця, патріотична хрестоматія «З Україною в серці». Для хорошого настрою, це збірки «Львів. Смаколики. Різдво.» та «Палітра смаків» - це 4 книга із серії «П’ять зірок».Тож завітайте до бібліотеки перед святковими днями і ми підберемо книгу на будь-який смак. Гарантовано, що довгі зимові вечори ви проведете саме з тою книгою, яка подарує хороший настрій. Є також книги, які надихають і дають надію на подолання всіх негараздів. А можливо ви шукаєте еліт-книгу для еліт-відпочинку? Ми запропонуємо, а обирати вам і при цьому допоможете скласти рейтинг найчитанішої книги в нашій бібліотеці. Завітайте, не пошкодуєте. Шикарні книжкові пропозиції від відомих авторів, які вже посіли найкращі рейтингові місця в Україні і за кордоном вже чекають на вас. 


Гаряча новинка з полиць книгарні.

Ви читали «Квіти для Елджернона» чи «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза? То вам до нас, бо в нас є новинка «П’ята Саллі». Видатний американський письменник пропонує історію, яка ґрунтується на спостереженнях його за багатьма реальними випадками психічного розладу множинної особистості. Запрошуємо всіх бажаючих до прочитання книги від автора світових бестселерів в перекладі на українську В. Куча.


Книжкові новинки

За вікном вже добігає вересень. Ось вже свято День бібліотек. Як же без подарунків? А подаруночки не забарилися. Найголовніше для нас і нашої бібліотеки, це нові книжкові надходження. Всі поціновувачі сучасної української літератури мають змогу познайомитися з новинками від: С. Талан, В. Мастєрової, З. Луценко, Д. Корній, Я. Яріша, М. Бутченка, Т. Пахомової, Т. Винк та інших. А головною цікавинкою є – «Троща» В. Шкляра. 
Полички зарубіжної літератури поповнилися дуже цікавими книгами, а головне, вони будуть користуватися попитом серед наших користувачів. Я. Кавабата, Д.Мойєс, Г.Тобар, А.Джонсон, М.Лапега, Дж. Грін, В.Сміт, К. Пулен…зацікавилися? Відомі автори пропонують найрізноманітніші твори. Приходьте не пошкодуєте. Підберемо літературу для будь кого.


Вересневі новинки.

Книги – це є ріка життя, яка напоює нас водами знань і несе на своїх хвилях до пізнання всього сущого. Книги дуже потрібні і студентам і школярам, службовцям і домогосподарка, а особливо пенсіонерам. І от в цю вересневу пору, коли осінні дощі рясні, так і книжкові новинки рясніють на наших поличках. Детективи, романи, фантастика закружляють вас у вирі письменницьких лабіринтів. Полюбляєте серію «Карта світу» - до вашої уваги нові книги Е. Лу (популярного норвезького письменника) та Р.Н.Гюнтекін (відомого турецького письменника і драматурга). 


Г.Гарсія Маркес, Ф.С. Фіцджеральд, Т. Доленга-Мостович, К.Мур, О. Памук, Л.Гамільтон – твори цих та інших авторів займуть місце на поличках в нашій бібліотеці та у ваших серцях, наших читачів. 


Найголовнішою новинкою і цікавинкою є надходження книг сучасних українських письменників. Кожний читач має змогу прочитати твори вже відомих їм авторів, а також познайомитися з першою пробою пера початківців. На ваш розсуд: брати Капранові, Т. Литовченко, А.Курков, С.Пономаренко, М.Кідрук, Ю.Вовк, А.Криштальський, К.Циганчук, І.Роздобудько… - жанри різнопланові, тематика____, яка не залишить байдужими нікого. До вподоби оповідання? – «Він і вона» від Н.Костіної та «Залізниці, потяги, вокзали» - книга для тих, хто(не) боїться подорожувати. Завітайте любителі чтива не пошкодуєте, а всім кому до вподоби історія, релігія, психологія, містика і здоров’я, теж знайдуться книжечки. Всі вони такі різні, але мають одну єдину особливість – прививати любов і шану до книги, до бібліотеки.

Квітневі новинки

Полички книг зарубіжних авторів поповнилися дуже цікавими творами. Їх мало, але вони змістовні. Тут присутні романи: К. Бакли, Р. Гелбрейта, К. Скотт-Кларк «Золожники» - заснований на реальних подіях, це роман про часи на межі життя і смерті, коли кожна хвилина, як остання. А. Морчиладзе – сучасний грузинський письменник розповість про Грузію, 90-ті роки ХХст., розпад Радянського Союзу, громадянську війну. Е. Дорр «Все те незриме світло» - це історія про людяність, мрію, любов і світло, яке зоріє в пітьмі і темрява не поглинає його…Це коли Друга світова війна вривається в життя мільйони людей… Д. Мойєс «Після тебе» – довгоочікуване продовження бестселера №1 «До зустрічі з тобою».  Це історія про втрачене кохання, що залишається назавжди, про життя… А втім… приходьте і переконайтесь, ЧИТАННЯ – МОДА НА ВСІ ЧАСИ!!! Приємного читання.  Нові книжкові надходження

Весняні книжкові подарунки не забарилися. В перші дні квітня, з настанням по-справжньому весняної погоди, бібліотека отримала подарункові книги – це книги, які дарували читачі, книги з презентацій з автографами авторів та новинки, які щойно з’явилися в книжкових магазинах. Для широкого кола читачів тут присутні: фентезі, детективи, жіночі романи…
Особливе місце займуть книги сучасних українських авторів. Кожний має змогу познайомитися з творчістю маловідомих авторів та творами, автори яких є популярними та визнаними.
В останні дні зими ми отримали книжкові подарунки. Вони включають в себе літературу суспільно-політичного та художнього  характеру. Світовий бестселер «Війна Путіна», автор Маркель Х. Ван Херпен – глибокий аналіз воєнних подій у Чечні, Грузії та Україні. Про переселенців з Донбасу повідає книга В. Мироновой «Люди Донбасса», а про анексію острова Крим дізнаємося з книги Т. Березовця «Анексія: острів Крим», яка містить ексклюзивні свідчення. Фонд нашої бібліотеки поповнився дуже цікавими і пізнавальними книгами. Серед них є книга В. Абліцова «Меценати» вона ознайомить нас з історією благодійництва в Україні, та сформує узагальнений образ нинішніх вітчизняних благодійників і меценатів. Книга І. Гирича «Історичний путівник по Києву» дає візуальну картину його пам’яток та історичних подій, з ними пов’язаних. Останнім часом наші читачі зацікавилися творчістю Петра Кралюка, і от надійшла книга «Козацька міфологія України: творці та епігони» де розглянуто феномен українського козацтва, його еволюцію, показано, як формувалися міфічні уявлення про козаків, починаючи з кінця ХVІ століття й завершуючи сьогоденням. Книга є хітом продажів. Поличка літератури білоруських письменників поповнилася книгою Нобелівської лауреатки 2015 року Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва». Надійшла нова, доповнена книга Сергія Лойка «Аеропорт». Полички СучУкрЛіту поповнилися книгами таких авторів як: Ю. Винничук – найвідомішого та найбільш читаного автора, Б. Коломійчука – володаря Гран-прі міжнародного конкурсу «Коронація слова 2013» та іншими. Помаленьку поповнюються полички «Літературні подорожі світу». До речі, найчитаніші, бо тут зібрані  твори відомих зарубіжних авторів, а головне, це український переклад.


 З повним переліком літератури, яка надійшла до бібліотеки, Ви можете ознайомитися, звернувшись до бібліотекаря. Бажаємо приємного знайомства з книжковими новинками.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар