Нові надходження

Березневі новинки

О-о-о, нам є чим вас вразити. До вашої уваги книжки з психології: як розпізнати й подолати аб’юз; як ми осягаємо світ, переживаємо напружені життєві колізії і як це впливає на наші рішення.

Михайло Винницький пропонує хроніку у якій детально та послідовно висвітлено події в Україні 2013-2018 рр. 

Також пропонуємо ознайомитися з художньою літературою:

  • найкращий роман Домонтовича – блискучий приклад інтелектуальної прози; 
  • смертельно небезпечні пригоди капітана А.Саєнка, розвідника із позивним Бандерас, сучасний козак Мамай; 
  • детективний роман, який заснований на реальних подіях, повідає про діяльність релігійної секти «Біле братство»; 

  • Сергій Ухачевський розповідає жорстоку й відверту оповідь про події на Майдані та поза ним, про маловідомі подвиги інсургентів та їх побут, про «героїв» антимайдану та його спонсорів; 
  • Павло Дима запрошує побачити як живуть, працюють і вирішують проблеми досвідчені терапевти та молоді психологи – це як екскурсія у закулісний світ психології і тренінгів. 

А ще є повість-антиутопія; гуморески військового часу; історія про те, що навіть найбільший невдаха одного разу може змінити світ; історичні романи; найочікуваніший трилер року; моторошна й похмура розв’язка історії, що її оцінив би сам Едгар По. 

Та інші цікаві і захоплюючі романи вже є в бібліотеці.


 

                           

 Надійний засіб від зневіри.

До читального залу бібліотеки надійшло багато книжок на різні теми і смаки.

Для тих, хто цікавиться історією, є широкий часовий вимір від Ярослава Мудрого, Нестора Махна, Романа Шухевича до тих, хто боролися за незалежність України на невидимому фронті.

Є книжки, присвячені особистостям, які внесли неоціненний вклад в ті галузі, в яких працювали: Любомир Гузар, Віктор Глушков, Олексій Вадатурський; про людей, які поклали власну свободу на вівтар свободи інших.

У вас буде чудова нагода прочитати про тих, хто творив і творить  культуру України. Звичаї і традиції нашого народу, його вбрання, твори народної майстрині Марії Примаченко, архітектурний шедевр Андріївської церкви  – всі ці яскраві, гарно оформлені художні альбоми ми пропонуємо до вашої уваги.


 Для вдосконалення знань рідної мови і доречного використання  всіляких «ізмів», про історію української мови з давніх часів до наших днів та ознайомлення  з динамічною, активною жестовою мовою можна з книжок, які надійшли до нашої бібліотеки. Запрошуємо всіх поціновувачів цікавого і корисного читання до читального залу бібліотеки.            



Всім, хто знає, що таке гарна книжка))) Повідомляємо про книжкові новинки.

Розпочинаємо з історичних романів: 

  • М.Хомич «Територія брехні» - Київська Русь, ХІ століття, князь Володимир і Рогнеда, Ярослав Мудрий та Інгігерда і тисячолітня таємниця. Це історичний детектив, написаний у кращих традиціях цього жанру, розкриває маловідомі сторінки давньої української історії. 
  • Новелізація масштабного українського історичного фільму – «Довбуш. Гідність або забуття» В. Карп’юк, це одвічна боротьба українців за волю. Чи зможе Довбуш відстояти свою землю та повернути українцям свободу? 
  • Оксана Афанасієва пропонує познайомитися з буремною порою для України – ХVІІ століття, коли на Поділля неминуче насувається війна між Річчю Посполитою й Османською імперією – «Орлиний вогнецвіт»
  • А от Симона Вілар перенесе читача в далеке Х століття, коли мальовничі й суворі землі Норвегії населяли вікінги – «Земля фіордів. Із варягів у греки».

Ганна Гороженко пропонує на розсуд читача історичні романи про жінок надзвичайної вдачі та сили волі.

Трішки про детективи і трилери:

  • Серія «Ретродетектив» представляє романи Лори Підгірної. Сьогодні до вашої уваги книжки з детективного циклу «Інеса Путс. Панянка-детектив з Проскурова». Читайте про загадковий злочин і несподіваний темний бік життя добропорядний мешканців провінційного Проскурова. 
  • «Не плач, моя красуне» Ярини Вовк розповість, як кримінальна психологиня після потрапляння до рук маніяка, вирішила покінчити з криміналом і відгородитися від усього світу. Але що ж змусить її повернутися до роботи і до життя? 
  • Для всіх, хто спраглий до гострих відчуттів, для вас гостросюжетний трилер «Корсо» П.Кулакової. письменниця фахово і послідовно розкриває психологію людей, що переступили межу між світлом і темрявою.

Книжки, які мають прочитати всі:

«Мами» Марії Матіос – важка й драматична книга. Це розповідь про долі п’яти жінок, яких об’єднує одне – найстрашніше, що може спіткати маму, - втрата єдиного сина. «Лють» Євгена Стеблівського, це справжня сага про кожного з нас у перші місяці великої та жахливої війни, захоплива панорама подій, що розгорталися під Києвом і на півдні України.

Та інші не менш цікаві книжки надійшли в бібліотеку.


   



Зимові новинки 2024-го

До вашої уваги ось такі книжки

  • розпочнемо з посібника, який повертає до життя через любов і допомагає опанувати себе в кризових ситуаціях – «Дихай і живи» Т.Вишко
  • вибрані розмови з Юрієм Андруховичем, які дозволять глибше пірнути в розуміння текстів письменника – «Нам усім пощастило. Розмови з Юрієм Андруховичем»
  • у «77 днів лютого» увійшли репортажі, написані журналістками українського видання Reporters у період між 23 лютого і 9 травня — двома символічними датами в російській мілітарній ідеології. В цих відвертих історіях є біль, страх, ненависть, подекуди відчай. Та головне — надія.

Книжкові новинки іноземних письменників: 

  • новий роман «Наші втрачені серця»  Селесте Інг про світ, де шукали винних, а коли не знайшли – призначили. Про відчайдушне бажання батьків захистити своїх дітей. Авторка невимушено поєднує сімейну історію з детективом.
  • «Останні дівчата» - перший детектив автора. Це роман про те, коли минуле перестає бути просто минулим, про пошук правди і чи варто її шукати. Що приховує Сосновий котедж?
  • Коли сімнадцятирічну звичайну дівчину Айворі, яка хоче просто вижити в старшій школі, проголошують єдиною спадкоємицею мільярдера Тобіаса Готорна, що їй залишається робити, як не змінювати свої плани - виграти в небезпечній грі й при цьому бажано якось вижити в підступному світі багатства і привілеїв – «Ігри спадкоємців» Д.Л. Барнс
  • Джейсон Рекулак пропонує на ваш розсуд моторошний роман-трилер «Приховані малюнки». Чому в альбомі п’ятирічного сором’язливого хлопчика почали з’являтися моторошні сюжети? Де він міг таке бачити? І який малюнок змусить його няньку захлинутися мовчазним криком?

Новинки для дітей: 

  • Чи ви знаєте, що найкраще в світі? У цій книжці вам розкажуть, що ж найкраще в світі. Чи є у вас друзі серед собак, котів, лелек, бджіл та дерев? У цій книжці ви зустрінете найрозумніших папуг, найдопитливіше рибеня, найхоробрішого зайчика та бджіл, які розуміють хлопчикові накази… Та ще – ті таємниці, котрі живуть довкола нас… це все в книжці Михайла Слабошпицького «Рися, що жида на дереві». 
  • До вашої уваги книга написана на передовій. Військовий з Хмельниччини - Андрій Максимчук - у віршованій формі подорожує з читачем чудовими місцями нашої славної України, знайомлячись з реальними постатями та вигаданими персонажами. Ваші мандри будуть підфарбовані різними містичними подіями, що тільки ще більше захоплюватимуть уяву та фантазію – «Подорож Україною та чарівний дракон».
  • Антін Мухарський пропонує страшно веселу фантастичну казку, яка призначена для домашнього читання як дітям, так і їхнім батькам. Тато Михася пішов на війну й зник безвісти. Але хлопчик вірить, що він живий і понад усе мріє побачитись із ним. Куди приведе бажання хлопчика? Книжка «Кістяк з Чорнобиля» наповнена сенсами та прикрашена гумором. Вона вас не залишить байдужими до прочитаного, адже це наші реалії.
  • А також чудові збірки віршів Надії Семена

Ваша книжка вже чекає вас.



Книжкові новинки від видавництва «Ярославів Вал».

«Ярославів Вал» - видавництво сучасної української літератури, засноване 2003 у Києві Михайлом Слабошпицьким. Незважаючи на стрімкий розвиток інтернет- та медіаресурсів, українці не полишають читати книжки, адже книги, це джерело мудрості і вони поза часом. Видавництво Михайла Слабошпицького видає саме ті книжки, які стануть надбанням для наших нащадків і донесуть їм знання про предків.

У видавництві побачили світ книжки суспільно-політичної проблематики, з україністики, художні та документально-публіцистичні твори українських письменників різних часів, а також книжки для дітей. Чимало з видань — книжки авторів, що проживали або проживають у світовій українській діаспорі. За свою понад десятилітню історію «Ярославів Вал» дав життя художнім творам, удостоєним найрізноманітніших відзнак.

До вашої уваги книжки Михайла Слабошпицького:

Романи: Любов Голоти, Івана Корсака, Василя Рубана, Лесі Богуславець, Василя Іванини, Анатолія Сахно та інших. Поезія Світлани Короненко, Валерія Гужви, Тетяни Нечай, Павла Мовчана.

Історична та суспільно-політична тематика: Юрій Щербак, Наталка Осьмак, Петро Кралюк, Павло Мовчан. 

І ще більше нових надходжень. Приходьте і знайомтесь з книжками видавництва «Ярославів Вал».



Читайте найкраще!!! Книжкові новинки, які варто вже читати.

Сьогодні пропонуємо трішки історії: 

  • у книжці «Російсько-українська війна: повернення історії» Сергій Плохій робить те, що в його силах, щоб подати події, які розгорталися перед його очима та очима всього світу, в історичній та порівняльній перспективі. 
  • Цікаво і захопливо Олег Криштопа та Іван Дерейко розповідають про надважливі історичні події. 
  • «Найкращий твір на воєнну тематику» - спеціальну відзнаку від Олександра Вільчинського (письменника-добровольця, учасника боїв у авдіївській промзоні 2016-17рр.) отримав роман Василя Тибеля «За рогом смерті. Обмін», художня книга про російсько-українську війну. Це історія про випробування, які кидає на долю людини війна, про справжню дружбу і кохання, про надію на майбутнє, яка доводить, що всі страждання не були марними. 

  • А ще до Вашої уваги новинки від улюблених письменниць: Ірини Власенко і Тетяни Белімової. 
  • Також варто познайомитися з книжкою, яка має соціальну мету – розповісти про так звані групи смерті в соцмережах і й убезпечити підлітків від користування ними – «Self-Harm/Самопошкодження» Ярослав Карпець. 

Книжки з розділу Психологія: 

  • Колін Тіппінг пропонує революційні п’ять кроків, які допоможуть будувати гармонійні стосунки, не гніватися й не засуджувати, зберігати рівновагу в будь-якій ситуації – «Радикальне прощення». 
  • Оповіді від живої легенди психоаналізу Ірвіна Ялома: «Ліки від кохання…» і «Питання життя і смерті» - своєрідний щоденник, який вели автори у час найтяжчого випробування… 

Також рекомендуємо звернути увагу на романи мегапопулярної авторки Коллін Гувер – «Покинь, якщо кохаєш…» і «Веріті». 

Читай книжку – дивись грандіозний серіал від Netflix, найпопулярніший за всю історію платформи, це роман «Хід королеви» Волтер Тевіс. Роман про пристрасть до гри в шахи, про втечу від згубної реальності – згубна жага до транквілізаторів і алкоголю, про перемогу в шаховому двобої за будь-яку ціну. 

Приємна новина для тих, хто читав роман «Шоколад» Джоан Гарріс. Саме для Вас третя книжка з серії Шоколадна тетралогія – «Персики для месьє Кюре». 

Бібліотечну родину поповнили книжки з «Трилогії туману» іспанського письменника Карлоса Руїс Сафона – він є одним із тих авторів, яких найбільше читають і найбільше знають у всьому світі. 

Та інші не менш цікаві і популярні книжки поповнили бібліотечний фонд і чекають свого читача.



Книжкові новинки, які дуже поспішають до Вас))) 

Сьогодні до Вашої уваги продовження неймовірних пригод найкращого сищика Івана Карповича Підопригори. «Одіссея найкращого сищика республіки» повідає Вам про мандри Підопригори в Іспанію, аби нарешті зустрітися з донькою Монікою. А в романі «Найкращий сищик та помста імперій» ще більше карколомних подій у житті сищика.

«Жити не можна померти» - збірка оповідань і новел Олександра Осадка (позивний «Танго»), який загинув на Донеччині улітку 2022-го, виконуючи бойове завдання й урятував побратима. 

Літературний альманах «Незламні», це лірика та проза, які присвячені поняттям гармонії, життєвої мудрості, осмисленню відносин між людьми, любові до батьків, дітей, родини та Батьківщини – усім поняттям, які нас надихають.

 

А можливо Ви хочете прочитати драматичний та гостросюжетний роман, як романи Люко Дашвар? Україна, 90-ті роки – «Довга дорога додому» Оксани Калини. 

Також до Вашої уваги історичні романи Ярослави Дегтяренко «Князь русинів. У павутині інтриг», «Князь русинів. У горнилі війни» Події цих романів розгортаються далекого 1349 року. Ви дізнаєтеся про хитросплетіння середньовічної дипломатії та політичного інтриганства, а також про повсякденне життя середньовічних українців. Кожен роман Ярослави Дегтяренко це серйозна та ґрунтовна праця, адже у своїх книгах вона старається реконструювати історичні події настільки точно, наскільки це взагалі можливо у сучасності. 

А ще є трішки книжкових новинок для дітей. Ваші книжки вже чекають Вас.

 





Вересневі новинки

Отже, про книжкові надходження))) 

  • розпочинаємо з путівника найкращими сторінками досвіду стратегічного планування. Адже більшість задаються питанням - «Як стають видатними стратегами?». До вашої уваги «Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса». 
  • Книжка, яка стане незамінним путівником у питаннях, які людство ставило перед собою протягом тисячоліть, і у тому розмаїтті шляхів, якими ми сьогодні просуваємось до їх вирішення – «Вісім релігій, що панують у світі: чому їхні відмінності мають значення» Стівен Протеро. 
  • Він найвідоміший учений сучасного світу, його популярність затьмарює навіть славу Ейнштейна. Він у рази розширив розуміння того, як влаштовані чорні діри, проливши світло на витоки нашого Всесвіту. Він насправді на декілька кроків наблизив нас до відповіді на головне питання науки – звідки ми всі прийшли? Стівен Гокінг назавжди буде генієм, що застряг у пастці несправної тілесної оболонки. Гокінгова історія – це історія нескінченної перемоги духу над тілом – «Думати, як Стівен Гокінг» Деніел Сміт.

  

Книжкові новинки іноземних письменників: пропонуємо до прочитання романи Артура Гейлі - канадського прозаїка британського походження, який створив ряд бестселерів в жанрі виробничого роману. «Готель» - захоплива історія про зворотній бік готельної справи; «Аеропорт» - є одночасно реалістичним зображенням «авіаційних» буднів та захопливим гостросюжетним романом. 

Роман-репортаж, який розповість про Великий голод в Україні. «Гарет Джонс. Людина, яка забагато знала», це перша книжка польського письменника і репортера Мірослава Влеклого.

Також до Вашої уваги книжки про розслідування загадкових вбивств: 

  • «Останній хто помре» Тесс Геррітсен – продовження розслідування Ріццолі та Айлс (в бібліотеці є і інші романи цієї авторки); 
  • знайомимось з надзвичайно потужною й напруженою оповіддю про моторошне вбивство в якому підозрюють лікаря – «Хімія смерті. Перше розслідування» Саймона Бекетта. 
  • Кейт Квін також пропонує напружену історію заборонених почуттів, пристрасті, зради та моторошного вбивства – «Чорні вдови». 

 

Переходимо до душевного і зворушливого роману від Брюса Кемерона «З любов’ю від Кленсі». Це історія про те, як може змінити ваше життя собака, про те, як пес обрав господаря, аби чоловік знову віднайшов себе та наважився на рішучі зміни. Ніколас Спаркс – усесвітньо відомий американський письменник пропонує зворушливу історію про велике почуття – «Записник. Сторінки нашого кохання». А також пропонуємо прочитати проникливу історію молодої жінки, яка попри всі виклики долі відкриває антикварну крамницю та примиряється з таємницями свого минулого – «Крамничка на розі». А розповідає цю історію улюблена авторка багатьох читачок  - Джоджо Мойєс - англійська романістка, журналістка. Її зворушливі історії кохання посідають перші позиції у списках бестселерів "The New York Times", їх перекладено багатьма мовами світу. 

 

Та інші цікаві новинки поповнили бібліотечний фонд. А головне, всі книжки українською мовою. Ваша книжка вже чекає Вас))) 





Новинки, які нікого не залишать байдужими

Життя – це серія постійних переговорів, а авторка книжки «Ніколи не йдіть на компроміси. Техніка ефективних переговорів» пропонує набір методик, що навчать бути сильним переговорником, допоможе відстоювати власну позицію і водночас будувати позитивні стосунки з людьми. У книжці «Купи собі той довбаний букет…» авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе. Завдяки простим щоденним ритуалам Тара змінила свою свідомість, тіло та стосунки, а тепер навчить і вас.

 

Книжкові новинки іноземних письменників: роман, який розповість про життя принцес, але таке не схоже на казку і діадема японської принцеси іноді нічим не ліпша за кайдани. А може все ж таки будемо читати про кохання – «Тисяча пам’ятних поцілунків» - книжка присвячена тим, хто вірить у справжнє, епічне, розпачливе кохання. А ще є лірична…чуттєва й емоційна історія вічного кохання, історія, що випромінює сяйво – «Мости округу Медісон». Продовжуючи тему кохання – «Молоко і мед» - це поетична збірка про любов, втрату, травму, зцілення і жіночність. «Спогади про нього» від авторки бестселерів Коллін Гувер – відверта історія про вибір, відповідальність і любов, що долає всі перешкоди.

Також бібліотечну родину поповнила найкраща книжка 2022 року за версією AMAZON. Чи вдасться двом друзям встояти перед спокусами дорослого життя й реалізувати особисті творчі амбіції, не втративши дружби? Багатошаровий роман про дорослішання, пошук себе та успіх, який змінює правила гри; про кохання й душевний та фізичний біль, від якого неможливо сховатися. І про життя, яке є нечесною грою – це роман «Завтра, завтра, завтра». А можливо Ви хочете познайомитися з дебютним романом індійської письменниці Арундаті Рой? «Бог Дрібниць» - напівавтобіографічна повість. Це родинна сага про заборонене кохання і політичну драму, коли життя однієї заможної сім'ї змінюється в один доленосний день 1969 року.

 


Надходження нової і цікавої української літератури в бібліотеку

  • До вашої уваги книжка присвячена Києву і киянам – «Співучий Києве, дитя живих століть» - твори Максима Рильського.
  • Містика, історія, наука, детектив… новий роман Дмитра Білого. Трилер, загадка для читачів, подорож лабіринтами психіки, де прояв тілесності пов’язані з історією, насиллям та магією… це все «Кабінет доктора Калігуси». 
  • Пропонуємо вам до прочитання збірку поезій, які виховують та надихають і в жодному разі не залишають байдужими. Адже цю збірку можна назвати поетичною хронологією подій на Майдані та війни з росією в період 2013-14 років. Ці події знаходили такий відгук в душі, що не писати про це було неможливо – «Сполох». 
  • Ірина Сисоєва пропонує збірку поезій, яка присвячена коханому чоловіку, воїну – Захиснику України Сергію Сисоєву – «Людина як поле бою». 
  • Вже час познайомитися з творчістю Сергія Чиркова. Сьогодні до вашої уваги роман-подорож у 333 спогадах – «Колискова для смерті». Читання цього роману навряд чи буде простим, але осилити його треба – хоча б тому, що такого твору у нашій літературі ще не було. А також автор пропонує збірку поезій – «Скрипаль» - п’ять тем, п’ять подорожей.

Ще є новинки для дітей молодшого і середнього шкільного віку: історично-пригодницька повість; різдвяна історія, яка сповнена дивовижних пригод; вірші для дітей від талановитої поетеси з Кропивницького; історія про віру в себе; поетична казка, яка розповідає про маленького хлопчика, який крок за кроком перемагає байдужість, заздрість і страх та, зрештою, знаходить своє місце в житті. Галина Крук створила веселі і кмітливі вірші, а ваша дитина тепер легко вивчить усі літери англійського алфавіту. 


 

 


Новинки книжкового світу

Вітаємо! Сьогодні розповімо Вам про книжкові новинки, які надійшли у червні. 

До вашої уваги книжка, яка по-новому розповідає правду про один з найтрагічніших періодів у історії людства – Другу світову війну. Якщо ви любите історичну прозу, то ця книжка для вас – «Жінки в замку» Джессіки Шеттак.

Цікавий роман від авторки світового бестселера «Їсти, молитися, кохати» Елізабет Гілберт – «Я згодна» - як одна жінка, яка не вірила у шлюб, таки вийшла заміж. З гумором і відвертістю авторка шукає для себе відповіді на одвічні питання про стосунки і шлюб.

Книжка, яку ви прочитаєте на одному подиху. Навіть якщо цей роман про вбивство у селищі з химерною назвою Царство Небесне. Пошуки правди наразять головних героїв на певну смерть… - «Убивчий холод» Тесс Геррітсен.

«Кафе на краю світу» Джона П. Стрелекі — справжній видавничий феномен, бестселер поза часом, що надихнув мільйони людей у всьому світі на великі зміни. А сьогодні ми пропонуємо до прочитання вже «Третій візит до кафе на краю світу». Це книжка надихає переосмислити своє життя, і кафе на краю світу допоможе тим, хто заблукав, допоможе віднайти себе, зрозуміти, що з часом пріоритети змінюються, прийняти все, що підносить нам життя, та мати сили зіткнутися з найболючішими темами.

Сміливе й оригінальне переосмислення класичної міфології від Медлін Міллер «Цирцея» - це історія кохання і втрат, рішучості й невтомної боротьби. Перед вами постане грецький пантеон очима Цирцеї – хитрої чарівниці – жінки, яка виборює собі місце у світі чоловіків.

Збірка оповідань від автора роману «Чоловік на ім’я Уве», який став бестселером за версією New York Times – «Шляхи життя» Ф.Бакмана.

Також до вашої уваги дебютний історичний роман Дженні Тінхвей Чжан «Чотири скарби неба» — роман переносить читача у США кінця ХІХ століття та демонструє усю жорстокість цього періоду. Авторка переплітає тогочасну реальність із давньою китайською міфологією, витворюючи унікальне тло роману та абсолютно нове звучання художнього тексту у літературі. Вона майстерно змальовує багатьох персонажів, а поруч із жорстокою реальністю, де панує біла раса, показує дивовижний світ китайської каліграфії і літератури.

 



 Книжкові новинки для дітей

Сьогодні ми пропонуємо для найменших читачів прочитати цікаву книжку Зоряни Живки «Півник-переможець» - оповідь про повномаштабне вторгнення росії в Україну.

Що робити коли чіпляється незнайома людина? Що робити коли тебе дражнять? А може тобі пропонують наркотики? Чи може спалахнула пожежа? Що робити??? Книжки Людмили Петрановської допоможуть дитині не розгубитися і знайти правильний вихід з різноманітних складних ситуацій.

Для всіх, хто хоче дізнатися про багато наукових дослідів та експериментів, які можна провести вдома, то для вас науково-пізнавальна книга «365 наукових дослідів».

Якщо ви любите розгадувати таємничі загадки за допомогою логіки та уяви, то саме для вас «Таємничі загадки. Випробуй свій розум за допомогою 25ти загадкових історій».

 

Всім, хто (не)дивився перший український багатосерійний анімаційний серіал знятий після здобуття Україною незалежності «Лис Микита», пропонуємо до прочитання книжку, яка містить в собі несподіванку. Вам цікаво що це за несподіванка? Хутчіше до бібліотеки. Поема геніального українського письменника Івана Франка вже є в бібліотеці.

Про нові пригоди знаменитого барона Мюнхгаузена написали Флікс і Кіссель, але це не просто оповідь, це комікс.

Та багато інших цікавих, корисних і пізнавальних книжок надійшло до бібліотеки. 




Нові надходження літератури в квітні 2023-го

Вже від сьогодні бібліотечний фонд поповнився цікавими і різножанровими книжками. Кожний віднайде для себе роман, який давно вже хотів прочитати, чи збірку оповідань – для гарного настрою, або оповідання – для тих, хто полюбляє коротку прозу.

Отже, розпочинаємо. Українські письменники пропонують все більше і більше захоплюючих своїх робіт: А.Кокотюха, В.Добрянський, А.Рогашко, І.Павлюк. Всі вже знайомі з творчістю цих письменників, а тому на нові романи чекають з нетерпінням. Але вже час знайомитися з творчістю таких письменників, як Н.Чайковська, А.Бугаєва, П.Кулакова. Всі книжки дуже різні, але повірте, вони варті вашої уваги.

Рухаємося далі. Книжки іноземних письменників і обов’язково українською мовою. П.Гоукінз, Д.Гроссман, К.Генна і горизонти фантастики Дена Сіммонса – новинки цих авторів є в бібліотеці. 

А також література з психології, як наприклад – «12 уроків, які врятують ваше життя». Отже, вже час поспішати в нашу бібліотеку.

Не забули ми і про підлітків. Є трішки цікавенького і для них. 





Січень наповнює книжковими новинками!

Шановні читачі, сьогодні пропонуємо ознайомитися з цікавими і різножанровими книжковими новинками. Розпочнемо з історичних романів. «Вік червоних мурах», це глибокий психологічний роман про одну з найскладніших сторінок української історії – Голодомор 1932-1933 років, де на тлі неосяжної трагедії тонко зображена кунсткамера людських доль. Роман здобув третю премію конкурсу «Коронація слова» 2021 року.

Роман «Втрачене життя» перенесе читача в роки Другої світової війни. Ви дізнаєтеся про життя молодої вчительки Марії і її повернення додому, в Україну з евакуації. І який був цей шлях – шлях втрати, болю і кохання, що заступило смерть.

Ще один роман перенесе читача аж в Станіслав 17 сторіччя – «Канцелярія хрестових походів». Підземні лабіринти, таємничі ордени, звірячі вбивства і давні махінації. У місті відбуваються дивні речі, люди розгублені й готові карати першого-ліпшого. Що зрештою переможе?

Також до вашої уваги книжка про Наталію Ужвій із серії «Мистецькі біографії». Письменниця, науковця, перекладач Наталія Колесніченко-Братунь пропонує нам на ознайомлення свою четверту художню книжку, що наскрізь пронизана щирими зізнаннями, невдаваними емоціями, відвертими розповідями у пошуках неоднозначних відповідей.

Ви колись пробували пройти слідом Лесі Українки в найдальше карпатське село? Що залишилося в тих краях про неї? – читайте роман Мирослава Лаюка «Залізна вода». Артем захарченко «Помру за Україну (але це не точно)» - це історія про зраду найближчих та про одвічний вибір, який знову й знову постає перед українцями: що потрібніше для Батьківщини – твоє життя чи твоя смерть?

Всім поціновувачам творчості Володимира Лиса. Пропонуємо його роман «Жінка для стіни» - яскравий зразок цікавого і динамічного детективу, сюжет якого тримає в напрузі від першої до останньої сторінки.

Реальні історії про реальних жінок. Історії духовного пошуку, а нерідко й духовного подвигу. Та книжка – маленька криниця мудрого слова, щирий порадник для розуму і серця – це все книги Мирослава Дочинця.

 

А також є заключна частина «Одеської саги» Юлії Верби. Повірте, перші три частини користуються шаленим попитом серед наших читачів. А хто цікавиться, що пишуть блогери – Татуся Бо, Людмила Горова, Руслан Горовий, Ольга Дубчак, Василь Кучернюк, Євген Манженко, то для Вас #ЯкЗдрасті антологія.

А що новенького в нас з літератури іноземних письменників? Ось наприклад: детективи французького письменника Жоеля Діккера. Ці романи всім будуть до душі – вони цікаві, здобувають чимало нагород, стають бестселерами, а головне, переклав на українську Леонід Кононович.

Не поступається геніальній та невтомній королеві детективів Агаті Крісті Рут Веа. Її детектив перенесе читача на природу, подалі від цивілізації. Неймовірний краєвид, затишне вогнище, знайома компанія, але всі плани рушаться… Книжка «Одне за одним» вже чекає свого читача.

Чудовий роман, що має всого потроху: таємниці, романтики, цікавих персонажів, - усьому є місце в цій історії… «Там, де співають раки» Делії Овенс.

Трішки романтики – дебютний роман британської письменниці Бет ОЛірі «Квартира на двох». Чи можна дізнатися щось про людину, з котрою живеш разом, але ніколи не перетинаєшся?

А ще є роман, який нагадує нам, що всі ми маємо залишатися людьми – «Повернення» Ніколаса Спаркса.

«Листоноша завжди дзвонить двічі» - динамічний сюжет, влучні метафори і яскраві образи – усе в цьому романі інтригує й захоплює. «Якщо те, що ти пишеш, не позбавляє тебе сну, тоді й написане тобою нікого не зможе захопити настільки, щоб він читав цілу ніч» - Джеймс М.Кейн   

 


             
              


  Ярослав Грицак

     «Подолати минуле: глобальна історія України»

«Підручники історії пишуть, щоб дати прості відповіді на складні запитання, а нова книжка Ярослава Грицака – про спільний пошук відповідей на питання, про що ж ми, українці, чому ми там, де ми є, і який то український шлях у майбутньому світі.»

                                                         П. Клімкін. Дипломат. 


  Епілог до цього накладу автор писав після початку повномасштабного вторгнення під звуки сирен повітряної тривоги і вибухів. У ньому йдеться про терористичну війну, зловживання історією путінської росії, та висновками, які нам належить зробити.



Ця книжка – результат 15 – літньої роботи професора Ярослава Грицака. У ній автор ретельно досліджує минуле і закликає до співтворення сучасної України. Він намагається зрозуміти сам і дати зрозуміти читачам що і чому відбувається з нами тут і тепер, і яким може бути майбутнє сучасної України. Минуле завжди залишає місце для вибору. Я. Грицак звертається до минулого, аби краще зрозуміти, де зараз є Україна і світ та куди рухатися далі.

 




Книжкові новинки, на які очікують всі читачі бібліотеки

Не зважаючи на складний час, видавництва України видають книжки. Тож в книгарнях є нові книжки, а отже і бібліотечні полиці поповнюються новинками.


«КСД» - книжки цього видавництва найбільше чекають наші читачі. Цього разу бібліотечний фонд поповнився книжками ось таких письменників: Н.Гуменюк, С.Талан, А.Кокотюхи, Х.Коціри, О.Саліпи, О.Кір’ян, Л.Дашвар.


Видавництво «Старого Лева» представляє: роман Ірини Савки про буремні часи війни, колгоспного ярма; новий історично-кримінальний роман Богдана Коломійчука; роман О.Луцишиної, дія якого розгортається в останні роки радянської влади й у перші роки української Незалежності.

А також є роман А.Кокотюхи із циклу «Вигнанець». М.Гримич у своєму новому романі «Вугледар-2099» зазирає в наше майбутнє. Принаймі так їй здається. В романі А.Чеха головного героя Тимофія запитує його мучитель і наставник «Хто ти такий?». Та інші книги сучасних українських письменників віднині можна прочитати.


Є щось новеньке із книжок іноземної літератури: Д.Тартт, Д.Орвелл, Х.Госсейні, Н.Новік та інші.

Історія, це особлива наразі тема. Адже, «народ, що не знає своєї історії, є народ сліпців» - О.Довженко. Всі небайдужі українці замислюються, а якою ж насправді була історія України? І де про це почитати? До вашої уваги книги «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі F під ім’ям «Свирид Опанасович». Книжки ці не є науковим трактатом, і дід жодним чином не конкурує з професійними істориками. Водночас дідусь намагався писати так, щоб не осоромитися і перед вченими людьми. 

Особливо зверніть увагу на книжку про загадки знаних людей – «З присмеркового дзеркала. Те чого ви не прочитаєте в історії літератури» М.Слабошпицького.


А також є книжки для дітей молодшого і старшого шкільного віку.

Приємного читання! 



Нові надходження в лютому 2022-му.

Приємна новина – в бібліотеці надходження нової літератури на будь-який смак. 




Всім хто цікавиться історією нашої держави, то для вас великий вибір книг із історії: історія України: знакові події та особистості; «Мазепа право на шаблю» – спроба ще раз поглянути, що ми знаємо про гетьмана; книжка про життєпис святої рівноапостольної великої княгині Ольги; про роль жінок в українському суспільстві – «Благословенне жіноче ім’я – Україна» - жіночі портрети країни, це Леся Українка, Катерина Білокур, Ліна Костенко, Христина Алчевська та інші. 

 
 

Павло Романюк пропонує книгу есеїв присвячену опису й аналізу передісторії здобуття країною Незалежності. А книжка «Творці державного престижу» присвячена величним історичним постаттям, з якими асоціюється становлення державності та Незалежності України – Володимир Великий, Я.Мудрий, Б.Хмельницький, І.Мазепа, С.Пеплюра, В.Чорновіл та інші. 


М.Чумарна «Я є Україна. Світоглядний всесвіт України» - в цій книзі робиться спроба бодай доторкнутися до тайн прадавнього світогляду наших попередників. А книга відомого історика-лінгвіста Віктора Лакизюка «Коли ріки були богами» розкриває тему походження української мови та етноса в цілому. 


У книзі «Судовий процес Валентина Мороза: розсекречені матеріали» - вперше опубліковані матеріали, які стосуються кримінальної справи одного з лідерів українського дисиденства, яскравого історика й публіциста, справжнього символу національного руху 1970-х років – Валентина Мороза. Також є можливість познайомитися з книжкою Миколи Жулинського, в якій йдеться про висвітлення світоглядної позиції Володимира Винниченка – «Я хочу собою возвеличити українське… Володимир Винниченко: повернення в Україну». Про громадсько-просвітницьку діяльність однієї з активних організаторок жіночого руху Галиччини – Іванни Блажкевич читайте в книжці М.Бармака «Українка незламного духу».


 А також з нових надходжень ви прочитаєте про С.Параджанова, Н.Яремчука, Джорджа Кістяковського та інших. 



Особливе місце займає художня література. 




Ваша книжка чекає саме Вас!




Трішки про книжкові новинки для всіх і кожному 


Пропонуємо познайомитися з ось такими новинками книжкового світу. Розпочнемо з бестселера «Черчилль і Орвелл» Томаса Рікса – лауреата Пулітцерівської премії. Це подвійна біографія Вінстона Черчилля і Джорджа Орвелл, які зберегли демократію від загроз авторитаризму. Журналіст простежив феномени величності прем’єр-міністра і письменника, їхні шляхи до визнання, помилки й застереження, які вони лишили для майбутніх поколінь.

Психологиня Наталя Підлісна пропонує до ознайомлення своє пояснення особливості жіночих вікових змін. «Пора після п’ятдесяти – чудовий час, аби почати моделювати сукні, писати статті, вчити мови, тренувати м’язи, відвідувати культурні заходи і продовжувати працювати» - Н.Підлісна. Отже, до ваших послуг книжка «Про жінок за 50. Психологія вікових змін».


Книжка «Українці в арміях світу» розповість про військову звитягу закордонних українців. З далекого вже 18 століття, з козацьких часів до сьогодення, вони були, є і будуть взірцями мужності, героїзму, хоробрості, прикладом любові до України. Вони прославили себе й Україну, їхніми вчинками пишалися у багатьох країнах світу. «Наша мета проста – пробудити інтерес до дивовижних, героїчних, звивистих, трагічних, повчальних і на дихальних доль українців, які волею історії змушені були воювати під різнобарвними стягами. І попри це – у більшості випадків так чи інакше їхня кров лилася за Україну» - Сергій і Тетяна Водотики.

Фотокнига «Пункт дислокації Донбас», це унікальний проект від воїна-фотографа Юрія Величка та волонтера-письменниці Ганни Терянік. Тут зібрані документальні фото побуту, життя, війни та смерті… пронизливі тексти та спогади… репортажі з війни… Ганна Терянік – письменниця, наукова співробітниця Музею АТО, волонтерка розпочала писати ще в 2014 році. Своїми книжками вона розповідає всім нам, що відбувається на війні.

Продовжуючи тему війни на Сході: «Політ в’язня», це книжка про українського політв’язня у Російській Федерації. «Ця книга є описанням історії Юрія Яценко. У ній є і страшні сторінки того, яким чином доводилося відстоювати свої права, і нелюдські катування, і історії взаємопідтримки й дружби. Це історія без прикрас і політики. Це історія зсередини. Із самого чортового пекла – російської ФСБ» - Вероніка Міронова



Нові історичні романи від Ярослави Дегтяренко і Марії Ткачівської перенесуть читача в Королівство Руське, 1340 рік і Польсько-Литовську державу, 1539 рік. Ярослава Дегтяренко вирішила написати роман про темні віки українського Середньовіччя, адже про ті часи збереглося мало історичних даних. Що з цього вийшло – читайте роман «Останній володар» про правління Юрія ІІ Тройденовича. А Марія Ткачівська в своєму романі «Княгиня Острозька» розповідає про княгиню Гальшку Острозьку – велику меценатку та співзасновницю першого тримовного навчального закладу східнослов’янських народів – Острозької слов’яно-греко-латинської академії.



«Коли плаче біла вовчиця» - повість написана на основі історичних фактів, легенд та авторської фантазії Оксани Афанасієвої. «… І десь  там, далеко, серед столітніх дубів Гайдамацького яру, розлігсі щасливий плач Білої Вовчиці. Вона знайшла найбільшу втрату свого життя і вже не розлучиться з нею довіку. І падали сльози загадкової Вовчиці в густі папороті, щоб прорости в ній новими легендами, новими таємницями та чарівними казками.» Від батька, польського шляхтича, брати Марко та Стефан успадкували розважливість і гордовитість. А від матері-українки — непокірність та волелюбність. Однак їм судилися різні долі... Ще малим Марко врятував поранену білу вовчицю — мисливський трофей пана Пулавського. І цим визначив своє майбутнє. Тоді як Стефана готують у наступники діда-шляхтича, запальний шукач пригод Марко вирушає на війну з Османською Портою.


А на завершення романи про кохання. Таке різне, але справжнє і палке.

Життя Насті безхмарне: вона вчиться на лікаря і закохана в дуже симпатичного хлопця в університеті. І раптом - як грім серед ясного неба - вона бачить Льошку з іншою. Але це півбіди: вдома мама сильно свариться з вітчимом. Світ дівчини руйнується. Вона мчить до тітки Галі, маминої сестри, своєї доброї феї. Уламки «рожевих окулярів» ранять душу. Що робити з Льошкою і зруйнованим шлюбом мами? Як жити далі, коли стало страшно любити? Але у Галини Сергіївни своя непроста історія, своя важка багаторічна любов. Що підкажуть цим двом їхні жіночі серця?  - Таня Винк «Спроси своё серце».


Оксана Калина «Повість про останню любов» - це розповідь про любов, яка буває різною. Дуже різною. Та лише вона надає сенсу нашому життю. Юля змалечку звикла бути сильною й самостійною. На її долю випало чимало випробувань: смерть батька, якого вона любила понад усе, виховання молодшої сестри, п’яниця-вітчим. Та найгірше — материна нелюбов, з якою змиритися було найтяжче...

Ці та інші книжки вже чекають свого читача.



Найочікуваніші книжкові новинки в бібліотеці.

Мрії мають особливість збуватися – бажання наших читачів здійснилися. Отже, до Всеукраїнського Дня бібліотек наш бібліотечний фонд поповнився цікавою і різноманітною літературою. 

 

Розпочинаємо. Всім хто цікавиться питаннями історичної пам’яті та подолання спадщини радянського минулого – «Голодомор 1932-1933 років в Україні як злочин геноциду». Серія «Книжкова полиця підлітка представлена мотиваційною книжкою «Код упевненості для дівчат» - досвід реальних дівчат, які дали волю впевненості та зробили щось дивовижне. Як формується прив’язаність до батьків від дитинства до підліткового віку? – читайте книжку Людмили Петрановської «Таємна опора: емоційний зв’язок у житті дитини». «Китайський шлях. Подорож у майбутнє» Роба Гіффорда, це книжка, де висвітлюється сучасне життя Китаю в усіх його суперечностях. А хочете дізнатися чим українки відрізняються від інших жінок світу? То книжка «Кохання, вареники чи підбори: що допомагає українкам підкорювати світ» саме для Вас. Тут зібрані секрети й хитрощі українок, одкровення іноземців та особисті історії жінок. Корисна книжка для тих, хто прагне краще розуміти себе і своє тіло, але не хоче витрачати час на спеціальну літературу – «Чому зебри не страждають на виразку», де професор Роберт Сапольські перевіряє, чи усі хвороби від стресу.


Рухаємося далі. До Вашої уваги великий вибір романів українських письменників. Богдан Коломійчук, Ірен Роздобудько, Андрій Курков, Андрій Кокотюха, Сергій Ухачевський – це вже відомі нам письменники, а от Юлія Верба пропонує познайомитися з дебютною сагою «Одесская сага» в 3-х книгах. Ретророман «Крижане кохання ГУЛАГу» від Галини Горицької розповість про життя Києва в 1954-1957-х роках. 

А можливо Ви хочете познайомитися з детективом-квестом Анатолія Хаженського «Київські інтелектуальні ігри серед старожитностей», де безневинна гра перестає бути такою і перетворюється в розслідування кримінального злочину. А ще є фантастична повість Олеся Осадчого «Доставка свободи гарантується»; п’єса Сергія Жадана «Хлібне перемир’я»;

історичний роман Вероніки Мосевич «Гандаріка. Таємниця забутого світу»; збірки оповідань та роман для підлітків «Вибух терміта» Анатолія Марущака, який отримав спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Молода короНація» (2018) та інші. Особливе місце займуть романи Ніни Фіалко, адже її книжки читають всі. 

А от фундаментальну трилогію есе-дослідження «Антихрист. Справжня історія Орди-Росії» Василя Базіва потрібно не просто читати, її потрібно вивчати, адже трилогія подає велетенську панораму із тисячами маловідомих подій, невідомих фактів, імен – від короля (князя) Русі-України Володимира Рюрика до президента України Петра Порошенка.


 І от нарешті романи зарубіжних авторів. «Що знає вітер» Емі Гармон – трагічна й захоплива історична епоха Ірландії. В книжці яскраво зображенні історичні події і особи, а також щемке кохання, що долає час і океани. «Коефіцієнт поцілунку» Гален Хоанг -  ця книжка є у списку 100 найкращих романів за версією Amazon. Цей приємний дебютний роман доводить одне: не існує жодного алгоритму, який зміг би вирахувати, де саме на тебе чекаю те, що змусить серце битися частіше. А також чудова історія, що сповнена ніжності та романтики від Джоджо Мойєс, історія про таємниці та втрати від Майкла Ондатже, а Джон П.Стрелекі радить улаштуватися зручніше й насолодитися поверненням до кафе на краю світу. 

Джорджо Щербаненко (син українця й італійки) пропонує познайомитися з Дука Ламберті – колишній лікар, потім приватний детектив, інтелігентний, освічений, з високими професійними якостями, що уособлює тип сучасного європейського слідчого, разом із тим залишаючись утіленням італійкості. А ще автора називають батьком італійського детективу. 

Є ще книжки Кадзуо Ішігуро – одного із найвідомішого романіста світу, та тисяча сторінок роману «4321» - це головний роман Пола Остера, де в основі роману – ідея, яка завжди займала письменника: він давно вже думав про роль випадку в долі, про те, яким могло б бути життя, якби було прийняте інше рішення, якби в певний момент людина повернула в іншу сторону.

 Ось такі новинки. Ваша книжка вже чекає Вас. 



Книжкові новинки у вересні

Отже, за вікном вже осінь, тож вирушаємо в нову пору з новими книжками-подарунками користувачів. Розпочинаємо із сучасної української прози. Дві нові книжки Світлани Талан «Просто гра» і «Сафарі на щастя», це як подарунок для всіх поціновувачів творчості Золотої письменниці України.


Тамара Горіха Зерня пропонує детектив і одночасно не-детектив «Принцип втручання». Роман «Потомственный чекист» Сергія Батурина перенесе читача у 80-і – 90-і роки. Написана книга по мотивах реальних подій. Продовжуючи тему детектив: В.Барзинский «Охота на гения», а також роман Олега Полякова «Хроніки туманної Трої», де поєднано непоєднуване: на перший погляд, виразний масліт із рисами детективу, який у третій частині зненацька перетворюється на роман-містерію з елементами «метафізичної археології».


До уваги читачів книжки Н.Розинской – відомої української журналістки. Фоззі пропонує до прочитання роман «Чорний хліб», де йдеться про жінку, яка втратила єдиного сина. Вона розпочала мститися. Вона стала мисливицею…адже для неї це справедливість, а не помста. Український дизайнер, режисер. Художник з костюмів, стиліст – Ольга Навроцька здійснила мрію – видала книжку. І ось вона – «Життя після смерті Маші звичайної».

Та багато інших книжок українських письменників поповнять полички української літератури.


Романи зарубіжних авторів теж зацікавлять багатьох читачів бібліотеки. Нарешті в нашому бібліотечному фонді з’явилася книга Айн Рэнд «Атлант расправил плечи». Її книги читає весь світ. Тож, книжка вже чекає свого читача. про родинні таємниці сім’ї Лі ви дізнаєтеся, прочитавши книгу Селесте Інг «Несказане». Пропонуємо цікаві новинки Джоан Гарріс і Гійома Мюссо, а також найчитанішого автора Фредріка Бакмана. А хочете кращий детективний трилер, який входить в серію кращих поліцейських детективів – Донни Леон «Кража в Венеции». А ще є книжки Б.Акуніна, Вудді Аллена, Д.Френсіса, С. Монтефиоре. Всім поціновувачам творчості Лорана Гунель новий роман «І знайдеш ти скарб у собі» - як не загубитися в незміряному світі, як змінюється людина коли заглиблюється у світ духовгого?



А також новинки для дітей.





Книжкові новинки у травні 2021-го!

Як травень рясніє дощами, так і фонд бібліотеки поповнився новими книгами. До вашої уваги роман сучасних українських письменників – це історичні романи, детективи, романи про кохання і просто життєві історії. 


Є книги для дітей різного віку. Для самих маленьких – казочки, а також для підлітків – «Старшокласниця. Першокурсниця» А.Левкової.


Для поціновувачів поетичного слова є збірочки, де кожне слово йде від серця і душі автора.

«Найбільший скарб – людське життя,

Найвища цінність – це здоров’я

У круговерті безголов’я,

В щоденних проявах буття…» (М.Стасюк «Хто в хаті господар»)

А також є книги зарубіжних письменників. Ось, наприклад, таких відомих авторів: А.Крісті, М.Леві, Ч.Буковскі, Е.Макніл, Ф.Флегг та інших. Кожна книга вже чекає на свого читача. Адже, це романи, які вже завоювали серця читачів на батьківщині письменників. Кожна книга скаже сама за себе. Тож, не гайте часу. Саме час завітати до бібліотеки.


Можливо Ви хочете познайомитися з визначальними моментами в історії Землі? То для вас «Історія Землі. Від зіркового пилу до живої планети» - Роберта М.Гейзена. Олександр Куберський пропонує прості поради, як поліпшити стосунки, краще розуміти чоловіків, покохати та створити щасливу сім’ю – це книга про стосунки Двох – «Жінка прагне бути коханою». Книга вказує шлях до щастя та гармонії між чоловіком і жінкою.




А книжка «58-ма. Невилучене» Г.Артем’євої і О.Рачової – це розповіді людей, які були в ГУЛАЗі. Одні з них сиділи там за політичною статтею, інші там працювали – охороняли, лікували, конвоювали.


Ось такі новинки вже є в бібліотеці. Приємного читання.





Книжкові новинки в квітні.

Весна вже вступила в свої права – квітують первоцвіти, лоскочуть теплі промені сонечка, а ми продовжуємо готуватися до зустрічі з читачами після карантину. На початку квітня, бібліотечний фонд поповнився книжковими новинками – подарунками читачів. Цього разу, найбільше книг, саме сучасних українських письменників: В.Лиса, Ю.Винничука, А.Процайла, А.Кокотюхи, Н.Фіалко, А.Чапая. 

Сергій Обуховський, уродженець Криму, пропонує книгу оповідань, присвячену соціальній проблемі суспільства – старість – «Постарела». 

Віднині, підлітки мають змогу прочитати нову книгу Олени Рижко «Ужалений зрадою», яку авторка презентувала нам в лютому місяці. Це історія про хлопця зі складним характером, на якого звалилися нестерпні проблеми. 

Також можна познайомитися з п’єсою Т.Кінзерської «Голодомор у рабстві» - про трагічні події в Україні 1920-30-і роки. 

Новинки 2021 року: знайомтеся, твір «Платонічне кохання» Оксенії Бурлаки – лауреатки літературного конкурсу «Коронація слова». З чотирнадцяти років вона мріяла про те, щоб вирватися в місто, де люди щасливі, багаті й натхненні. Де безліч перспектив і можливостей. Їй здавалося, що коли вона опиниться у мегаполісі, то й сама стане іншою. І вірить, що все ж станеться щось дивовижне… 


Юлія Кубай пропонує познайомитися з її новим романом «Ідеальність», де головний герой прагнув бути ідеальним. Однак його ідеальний світ почав розсипатися. Чому?.. 

Пекло починається там, де люди грають у Бога – «Схизматик. Діти Каїна» – Тетяни Пахомової, переможниці літературного конкурсу «Коронація слова». 


А ще є багато книг зарубіжних авторів – історичні романи, детективи, містика і романи про кохання. Кожний читач віднайде саме ту книгу для свого дозвілля. Ось наприклад: Г.Мюссо «Таємниче життя письменників», А.Мартен-Люган «Щастя в моїх руках», Ф.Пол «Брама», Д.Митчелл «Тысяча осеней Якоба де Зута», Дж.Роллинс «Последняя одиссея», К.Бакли «Охотники за судьями», П.Шир «Пламя и шелк», Т.Френч «Тайное место» та інші. Тож, обирайте, замовляйте (тел. 245-71-17, 063 200-42-46 і через соц.мережі) і ми Вас чекаємо після карантину. 






Книжкові новинки в березні.

«Білі мухи налетіли…»- так, це був сніжок і він пролітав 22 березня. І саме в цей день у нас надходження книжкових новинок. Цього разу ну дуже-дуже різноманітна література поповнить наш книжковий фонд, а вже після карантину читачі будуть мати змогу познайомитися з нею. 

Історія, мистецтво, біографічні романи, драматургія, проза про Київ і киян, книги для найменших читачів і підлітків, збірки поезій, класичний британський роман зі сценами кривавих зомбівських безчинств. І головна новинка – «Зіркові казки» - збірка казок для дітей з порушеннями зору зі шрифтом Брайля. До нових зустрічей!






Книжкові новинки в лютому!!!

Всім, хто очікує на цікаві нові книги в бібліотеці, саме час завітати на ознайомлення з надходженнями. До вашої уваги великий вибір творів сучасних українських авторів, як вже відомих так і незнаних з творами, яких варто познайомитися. Також є книги зарубіжних авторів, які варті вашої уваги, адже в своїй країні вони вже мають тисячі прихильників. Всім, хто цікавиться підлітковою психологією, психологією виховання, то Вам теж до нас. Ваша книга чекає саме Вас. 




Зимові новинки!!!

Сьогодні хочемо поділитися приємною новиною – у нас книжкові новинки. Тож, розпочинаємо знайомство.





«Справа Василя Стуса» - правда про кримінальну справу, життя і смерть Василя Стуса. У книжці зібрано архівні документи з кримінальної справи, покази свідків, листи поета з тюрми, спогади його рідних та друзів.




Про історичне коріння вірмено-азербайджанського нагірно-карабахського конфлікту – читайте книгу «Нагірний Карабах: історія, прочитана за джерелами» Р.Мегтієва.




Історія закарбовується в пам’яті поколінь лише завдяки світлим діянням геніальних особистостей. В ХХ сторіччі, народ Азербайджану виплекав не одну геніальну особистість. Се6ред видатних діячів, своє гідне місце займає Гейдар Алієв. В книзі Ягуба Магмудова «Переможний хід ідей Гейдара Алієва» досліджується особистість переможника боротьби за незалежність – Г.Алієва.



Про всю правду життя мами з дитиною аутистом ви прочитаєте в книзі Людмили Стефанської «Аутизм – відчай та надії». У ній ви можете отримати багато корисної інформації для виховання дитини з аутизмом, адже життя з такими дітьми дуже складне.



Політичний детектив – це «Смерть поліграфіста» - в основу цієї книги лягли матеріали кримінальної справи про вбивство відомого поліграфіста в Баку 30 травня 1990 року.


Микола Мачківський пропонує познайомитися з мемуарним твором «Древо триєдине». Він об’єднав бувальщини, спогади, записки літературного консультанта. Автор цікаво і зворушливо розповідає про творче середовище Хмельниччини. Книга сприймається, як саме життя, що в усьому своєму розмаїті постає перед нами зі сторінок. Тому що сам автор багато пережив, пізнав у своєму житті, на його долю випали численні зустрічі та знайомства, часом просто неймовірні, карколомні, часом дивні та смішні.



А на завершення, пропонуємо познайомитися з тетралогією від Вікторії Шаблівської. Книги будуть цікавими тим читачам, хто шукає для себе відповіді на важливі питання буття, моралі, переосмислює події і вчинки, що знаходять свій відбиток у подальшому непростому житті.




Книжкові новинки до Дня бібліотек.

Вже зовсім скоро під ногами буде шурхотіти опале, забарвлене осінню листя. А у нас вже шурхотять сторінки нових книжок, які надійшли, як подарунок до Всеукраїнського Дня бібліотек. Розпочинаємо знайомство з корисних підручників-порад. Браян Р.Літтл у своїй книзі «Я, моє «я» та ми» відповідає на найбільш хвилююче питання про людську свідомість, як потужний інструмент, який впливає абсолютно на всі сфери життя. А як наші слова впливають на долю дітей? Читайте книгу Р.Кавалло «Не програмуйте дитину.

·        Як виховати розумну та щасливу дитину від народження до п’яти років?

·        Як розмовляти з ким завгодно впевнено в будь-якій ситуації?

·        Як активувати розумову діяльність і почати жити краще?

·        Як виховати з хлопчика чоловіка?

·        Що потрібно для хороших сімейних стосунків?

 На ці та інші питання ви віднайдете корисні поради в нових книгах.

А як Вам «Думати, як Леонардо да Вінчі»? - ви зможете навчитися мислити, як людина Відродження і використовувати свої таланти. Про найкращу шкільну освіту читайте в книзі «Як навчають у Фінляндії» Тімоті Д.Вокер.


Цього разу найбільша кількість книг, що надійшли, це твори українських письменників. Тож, полички української літератури поповнилися книгами вже відомих нам авторів: Н.Королева, М.Бутченко, Я.Дегтяренко, С.Ухачевський, Т.Горіха Зерня. А також є твори маловідомих нам авторів, з якими варто познайомитися: О.Лілік, Г.Горицька, Я.Опарій та інші. До вашої уваги представленні історичні романи, детективи, жіноча проза. Також пропонуємо книгу про теперішні події на Сході – Сергей Сергеевич (
Saigon) «Грязь» - реальніша з реального. Відповідь на питання, хто ж винен у невпинному масовому вимиранні українських сіл – правічної основи життя на цій благодатній землі? – намагається дати В.Іванина у новому романі «Дорога від Щастя», де він досліджує витоки цієї катастрофи. 



Якщо хочете дізнатися більше про новинки УкрСучЛіту, варто завітати саме зараз, адже є ще комічно-трагічні історії про сміливих українок у Варшаві; про горду й ніжну польову квітку – цикорій – чарівну, як небеса; про тіні минулого, які рідко когось відпускають зі своїх тенет. Ще і ще багато цікавого.

 Всім шанувальникам зарубіжної літератури, теж, є що почитати.

·       


Історії з лікарської практики О.Сакс «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом.

·        Психологічний трилер «Посуха» Д.Гарпера.

·        Легкий роман Л.Райлі «Будинок орхідей».

·        Хочете поринути в незнайоме, екзотичне минуле – Вас запрошує книга, яка зачарує з перших сторінок – «Анна і король Сіаму» М.Лендон.

·        Є ще книга всесвітньо відомого американського письменника Ніколаса Спаркса «Любий Джоне…» - це зворушливий, прекрасний і неймовірно глибокий роман, який дає відповіді на питання «чи витримає кохання випробування часом і відстанню?».

І багато інших бестселерів і найкращих книг, які варто прочитати.   


Ще одна книга поповнила полицю AMERIKAN LIBRARY – Люсі-Мод Монтгомері «Заплутане павутиння» - вперше українською, одна з небагатьох книг для дорослих, написаних канадською письменницею, відомою своїм дитячим бестселером «Енн із Зелених Дахів».


Ось такі в нас книжкові новинки. Ми впевнені, що кожний читач віднайде ту книгу, яку варто прочитати саме зараз – осінньою порою. Чекаємо на Вас.

Приємного читання. 



Нові надходження.

Саме час прийти в бібліотеку.


Серпень багатий на свята. А свято в бібліотеці – це надходження нової літератури. Цього разу, книжковий фонд поповнився різноманітною літературою. До Вашої уваги є: історія і історичні романи, романи про кохання, детективи і фентезі. Всім поціновувачам творчості Сергія Плохія варто поспішати. «Загублене царство. Історія «Русского мира» з 1470 року до сьогодні» і «Чорнобиль. Історія ядерної катастрофи» вже чекають на Вас. А ось книга Миколи Кагарлицького «Листами, мов зорею, засвітилася», адресована численним шанувальникам таланту Катерини Білокур. Також, маєте змогу познайомитися з творчістю Костянтини Малицької, а відгук про неї (в книзі) допоможе всім усвідомити особливості її художнього бачення світу.


А, які, то новинки сучасної української літератури! Вибрати вже є з чого. Тут і романи для душі, і пригоди, історичні твори і про сьогодення, трішки фентезі. 




А родзинкою є книга написана для підтримки тренінгу з розвитку жіночності – «Аромат гіркого апельсину або історія однієї леді» Інни Курило. Ще книга містить багато практичних порад, які допоможуть сучасним жінкам поєднати кар’єру та кохання. 


Що можна сказати про надходження новинок зарубіжних авторів? Тут потрібно приходити і брати книгу, яка буде Вам саме в цей час до вподоби. Адже кожний читає книги під настрій. Комусь будуть  на часі книги Лауреатів Пулітцерівської премії, а можливо звернете увагу на сучасну класику про мужність і жагу свободи – «Метелик» А.Шарр’єр

Драматична історія «Ольга» Б.Шлінка оповість про долю жінки, яка не здається і, попри всі випробування та втрати, зберігає любов і надію. Також є «Балада про Макса і Амелі» - оповідь про життя хатнього пса, який несподівано був залишений у нетрях. А авторка лонгселерів Сара Джіо пропонує книгу «Я кохатиму тебе завжди» - тепла і водночас щемлива історія, де майстерно сплітаються події минулого і сьогодення.


 І ще, ще і ще цікавих книг на будь який смак. До уваги матусь і бабусь – для Ваших дітей і внучат також є хороші книги.  





Книжкові новинки в березні.

«Прочитав нову книгу – передай іншому!» - таке гасло активно поширюється серед наших користувачів. 

Сьогодні книжкові полиці поповнилися новими книгами – подарунками читачів. До вашої уваги представлені найрізноманітніші книги: біографія Сергія Бубки; 
магічне прибирання – психологія японського мистецтва наведення порядку вдома і житті; 
оригінальний белетристичний життєпис про відомих людей; 
українська старовинна магія – загальні відомості про магію та ворожбу: поєднання раціонального і нераціонального. 
Чудовий матеріал для молоді під час вивчення історії Голокосту, це «Світло в темряві» - розповідь Сімона Стерлінга, який пережив Голокост (це історія про мужність і надію, це відверта сповідь про події, які неможна забувати).
А як то багато художньої літератури: романи про кохання, магія фентезі, фантастика, жахи, детективи. 


Особливе місце займуть книги сучасних українських авторів: А.Кокотюхи, С.Талан, Р.Самбука, О.Радушинської, І.Тетери та інших.





Є ще новинка «Доле моя, доле» сповідь чесного мента, це книга нашого читача Миколи Сидоренка – це життєва історія однієї людини про життя в Україні в останні десятиліття. Відтак, маємо унікальне поєднання достовірного документа нашої епохи і захоплюючого чтива, кращого за вигаданий детектив.





А, також пропонуємо книги, які є лише в нашій бібліотеці. Брати Капранови «Паперові солдати» - роман ґрунтується на реальних подіях.  Новинка 2020 року «Чужі гріхи» - чи вистачить часу у 40 днів живим, щоб розплутати клубок спогадів, дивних збігів, таємниць і розірвати прокляття заговорених ляльок? Чи спокутує кожен із них свої та чужі гріхи? Це все можна дізнатися прочитавши книгу Тані П’янкової. 








І знову про нові книжкові надходження в бібліотеку. Цього разу у нас справжній листопад-книгопад. Кількість і різноманітність перевершили всі наші очікування. Тож розпочнемо. Для тих хто хоче бути в курсі всього, що відбувається навколо і для тих, хто не читає художню літературу – великий вибір книг з історії, політики, психології, медицини, критики. Серія «Біографії та мемуари» - книжка Б.Джонса – це історія про те, як ексцентричний геній Черчіль формував світову політику. С.Плохій дає можливість потрапити за лаштунки перемовин керівників «великих держав», - «Ялта. Ціна миру». «Тотальні війни» Ю.Лібера – важливе дослідження масштабів і парадоксальних наслідків масового насильства, яка допомагає зрозуміти складну історію ХХст. Ю.Н.Харарі у своїй книжці піднімає філософські питання, аналізує досвід, який людство здобуло за час свого розвитку, заглиблюється в наші емоції і свідомість.

 

Чому ми вступаємо в полеміку з людьми, які знають менше за нас? Чому можемо, зустрівшись зі знайомою людиною, не згадати її імені – для всіх, хто замислювався, чому мозок іноді, здається, саботує їхнє життя – «Наш дивакуватий мозок». Чому ми діємо так, а не інакше в житті та бізнесі – відкрийте одну з найкращих книжок року де Ч.Дахігг не тільки пояснює, як формуються звички, але й як позбавитися поганих та здобути гарні.
Познайомтеся з книгою про одного з найвидатніших поетів ХХст., якому судилися вершини й провалля, високі здобутки й принизливі манівці – В.Агеєва «Візерунок на камені» - про М.Бажана. «Колотнечі з приводу всесвітнього тяжіння» - це спогади Т.Лема про свого батька, Станіслава Лема. Любов і захоплення тут поєднується зі стриманою відвертістю, завдяки чому портрет С.Лема виявляється таким живим, чарівливим і різнобарвним.

Переходимо до найцікавішого – це великий вибір художньої літератури зарубіжних авторів. Тут є класичні і сучасні романи, тут переплітаються кохання і розчарування, є романи про історію філософії або витончена історія про не висловлені почуття, чи можливо хочете віднайти секрети найщасливішої країни у світі. Або візьміть збірку Я.Корчака, де твори об’єднує любов до дитини, тонке розуміння дитячої психології. Очі розбігаються, адже дуже багато є книг відомих авторів: М.Кундера, С.Лем, Х.Л.Борхес, О.Вайлд, Д.Чосер, Р.Бредбері, Е-Е.Шміт, С.Майєр, Д.Мойєс та інших. Поповнилися тематичні полички: «Літературні подорожі світу» і серія «English Library»

Великий вибір дитячої літератури. Для самих маленьких: І.Курило, О.Чаклун, С.Дерманський, В.Сухомлинський. І для підлітків: О.Вайлд, Н.Щерба, А.Кокотюха, Дж.Страуд, С.Е.Гінтон, О.Дорожовець. А також надійшли довгоочікувані книги Д.Кінні «Щоденник слабака». Але це ще не все. Є ще книги для батьків, які хочуть зрозуміти своїх підлітків.



Це все було цікаве і пізнавальне, але ми підійшли до головного книжкового надходження. Це твори українських авторів. Ооо, тут є з чого обрати. Тож розпочнемо з антології «Українська модерна проза», яка представляє майже невідомі твори забутих письменників початку ХХст. Антологія «Соловецький етап» - про країну мук і відчаю. І все це укладач Ю.Винничук. Серію «Воєнні щоденники» представляє книга І.Михайлишина «Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону «Донбас». А як Вам книжка про пошук ідеального міста, то це «Нестримна сила води» М.Прохасько. І знову про історичні події – бій під Крутами – К.Тур-Коновалов «Крути 1918» - драматична історія про героїзм українських юнаків, які хотіли кохати та жити, але взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини. Про психологію підступності та зради, донос як привід руйнування Кирило-Мефодіївського братства і про те, що відбувалося з його учасниками. Ще є документальний роман, який побудований на основі матеріалів слідчої справи Україно-Слов’янського товариства – О.Криштопа «Братство». 

 

А ось, є дотепний динамічний роман про чоловіка в кризі середнього віку – «Б-52» А.Дністрового. Знайомимося з романом Гаськи Шиян «За спиною», де головна героїня намагається подолати гострий внутрішній конфлікт, спровокований переоцінкою цінностей і тілесністю, яку не завжди вдається приборкати. А от А.Войтко – українсько-англійська журналістка пропонує збірку ессе про Сполучене Королівство, де відкриває нові сторінки захопливої британської історії й сьогодення. 
Всім поціновувачам романів з-під пера жінок-авторок пощастило, адже тут багато новинок на будь-який смак: Н.Гуменюк, Т.Пахомова, С.Талан, Д.Корній, І.Роздобудько. Не відстають і чоловіки-письменники: В.Лис, М.Кідрук, Ю.Винничук, П.Лущик, С.Жадан, М.Дочинець. 




А на завершення – «Теплі історії». Ось такі нині в нас надходження. Тож завітайте, щоб ознайомитися з книгами вже очно. І нехай на душі завжди будуть тепло і спокій.      







Книжкові новинки осені


Осіння пора в цьому році нас не радує, але ж у природи немає поганої погоди. Як за вікном дощить, тихо осипається пожовкле листя, а часом і сонечко вигляда так у нас рясніють книжкові новинки. 


Похмурими вечорами компанію вам можуть скласти цікаві книги про дружбу і кохання, класичні романи в українському і іноземному перекладі. Історія, психологія, романи для тих кому за…, і для підлітків є цікавеньке.


 Розповідати можна дуже багато, але треба поспішати за найкращими новинками від сучасних письменників України. І нехай наші книги дарують Вам незабутні хвилини приємного читання.




Книжкові новинки в липні


Літо в розпалі, і якщо Вам не по-літньому сумно, то завітайте до бібліотеки. У нас знову поповнення книжкових новинок. Історія, психологія, біографічні оповіді – все для Вас. Поповнилися наші тематичні полички: Літературні подорожі світом, Українська майстерня фантастики, Детективні лабіринти, AMERIKAN LIBRARY та інші. 
Хто ще не знайомий з кримськотатарською прозою, то Вам обов’язково потрібно завітати до нас. Найкращі, найновіші збірники познайомлять з відомими авторами кримського півострова. Багато цікавих книг зарубіжних авторів вже віднайшли своє місце на полиці, а особливо, романи Д.Мойєс – напрочуд романтичні і чуттєві. Історичний трилер від А.Шевченко – легенда про скарб гетьмана Полуботка. М.Тірі – автобіографічна розповідь бельгійського солдата про трагічні події 1917-1918р., коли Київ був захоплений більшовиками. 


Але все ж найбільше надійшло творів сучасних українських авторів. Тут і відомі вже нам письменники і знайомимося з молодими: Ю.Винничук, А.Дмитрук, С.Яблонська, В.Владов, Л.Базь, С.Вілар та ін. 



Тож розпочинаймо. М.Хомич – історичний детектив – розкриє читачам таємниці давньої та сучасної української історії. В.Тибель «Бурштин» погляд на «бурштинову проблему». А головний герой роману «Сад Галатеї» В.Гука намагається марно відшукати власне призначення у світі, тамуючи порожнечу душі зрадницьким коханням і злочином. «Сучі діти»…кого так сердито обізвав автор? – О.Винокуров. 


Збірка статей «В ізоляції» де описано про всю окуповану територію, життя якої автор описав з ризиком для життя. Щоб Україна і світ знали правду. На решті до уваги читачам потрапить книга, презентована авторкою в нашій бібліотеці – Р.Сьома «Світи суміжні». Збірка Parasol соціальний арт-проект – Паліативна допомога-болюча проблема нашої держави. «Terra інклюзія» - це перший конкурсний досвід інклюзивної літератури в Україні. «Новогодние истории» - нехай в літню спеку вас зігріють оповідки про новорічні дива – головне в них вірити і вони обов’язково стануться. Дорожні історії для тих, хто (не) боїться…на будь-який смак: велосипед, мотоцикл, метро, літаки. 


Ніби все…ваша книга чекає саме на вас. До зустрічі. Приємного читання!!!


Червневі новинки


Літо в розпалі, а у нас спекотні книжкові новинки. Все найцікавіше і найновіше з полиць книгарень, з Книжкового Арсеналу в бібліотечний фонд. В.Шкляр, В.Лис, Д.Гнатко, брати Капранови, А.Хома – їхніми творами зачитуються всі, тож книги цих авторів вже чекають свого читача. Продовжуємо знайомство з творчістю М.Ткачівської, Г.Ткаченко, О.Захарченко.


 Відкриваємо для себе Ю.Ілюху, Я.Дегтяренко, І.Власенко, О.Іванюк, А.Новіка. Історії про чай і не тільки – будь ласка – О.Орлова «Чайна книжка».


 Нарешті поціновувачі творчості С.Талан отримають змогу прочитати  її нові романи «Надеюсь и люблю» і «Согретые солнцем». Вони чекають саме на Вас, адже кожний її роман – бестселлер і його з нетерпінням чекають не лише українські читачі, а і прихильники за кордоном. 


Можливо Ви хочете прочитати твір, який щедро пропонує вектори людських доль, які найчастіше залежать від одного-єдиного хибного особистісного вибору шляху – це О.Слоньовська «Загублені в часі». Ви вже знайомі з творчістю Н.Костіної? О, тоді швиденько до нас, бо в нас є найновіші романи Харківської письменниці: «Последняя золушка» та «Поговори со мной». «…слишком мало говорим друг с другом. Не успеваем сказать, не думая, что потом может быть слишком поздно. Говорите! Говорите слова любви! Разговаривайте со своими близкими. С детьми. С родителями. Заполняйте пустоту в своем и в их сердцах.» Н.Костина. 
А можливо Ви хочете прочитати роман заснований на реальних подіях, пережитих самою авторкою? І.Агапєєва «Троянди за колючкою» - уся правда про жіночу тюрму без прикрас і зайвої романтики. 
І це ще не все… Завітайте і більш детально познайомитеся із творами сучасних українських авторів та іншими новинками книжкового світу. Ваша книга саме тут і зараз.





Травневі новинки


За вікном пора квітування тюльпанів, бузок наповнює повітря п’янкими пахощами, а ми в цей час даруємо радість нашим читачам. Тож, травневими сонячними днями, в бібліотеці можна познайомитися з багатьма книжковими цікавинками-новинками. 

Якщо вам до вподоби читати історичну художню літературу, то – Келлі М.Х. «Бузкові дівчата», Э.Хиллесум «Я никогда и нигде не умру»,  Д.Шепард «Книга Аарона». Про любов, вірність, інтриги, зради, нерозгадані таємниці – Э.ОКоннор, Т.Доленга-Мостович, Л.Девенис, Д.Сеттерфілд. 





Обовязково прочитайте найкращий роман «Рік завдовжки із життя» С.Манчестера – роман про вічні родинні цінності , заради яких варто поборотися справжньому чоловікові. А ще дуже цікава книжка «Прислуга», яка може стати одним із найважливіших художніх творів від часів «Убити пересмішника» - це К.Стокетт і її дебютний роман. 




А найголовніше, це    поповнення поличок СучУкрЛіт. 


Розпочнемо з історичних подій, які сталися в 1352 році – К.Когтянц «Облога Белза». Крокуємо далі. 1945 рік. Весна. Західна Україна – тотальний терор НКВС – А.Кокотюха «Біла ніч». 2014 рік. Східна Україна. Правда про війну, що пройшла крізь серце від Світлани Талан «Ракурс». 

 

Про життєві перипетії розповідають О.Печорна, Н.Костіна, Є.Багмуцька.  Зверніть увагу на роман Анни Тарнави «Бажання поверненню не підлягають»… Познайомтеся з романами С.Бута – сучасний український письменник, двічі дипломант літературного конкурсу «Коронація слова». І повірте, і ще багато чого цікавого можна віднайти для хорошого настрою та торкніться знайомого, невідомого до останніх часів. Ви ще не були в нашій бібліотеці? Тож приєднуйтесь до когорти наших читачів і знайомтеся з книжковими новинка.  






Зимові новинки
Хоча лютий і лютує по-своєму, а у нас, в бібліотеці, лютує лише книжкове надходження. Наші полички суттєво поповняться якісними книгами. Тож розпочнемо. Всім поціновувачам української книги радимо познайомитися з новими творами С.Жадана, Л.Дереша, А. Багряної, В.Вальда, Є.Положія, Н.Гуменюк, П.Кралюка, Б.Логвиненка.  Поличку «Бібліотечні автографи» поповнили книги Г.Вдовиченко, Ю.Косача, В.Васильченка, А.Хоми, З.Казанжи.


 Не оминули ми цінителів творчості українських фантастів. Пропонуємо книги сімейно-письменницького дуету Марини та Сергія Дяченків.


Також познайомимося зі збірниками оповідань, які видані за підтримки КМДА. В одній книзі
зібрані твори, як відомих авторів так і ті з якими варто познайомитися. Діти середнього та старшого шкільного віку можуть познайомитися з дуже цікавими книгами О.Есаулова, П.Куща та зі збіркою найкращих патріотичних творів «Україна починається з тебе».


Постійно діючу виставку «Київ освячений словом» поповнять пізнавальні збірочки «Як тебе не любити…» - коротка проза про сучасний Київ та киян і «Закоханий лимон» - В.Бушинського. А також пропонуємо шанувальникам старовини заочно прогулятися по старовинному Києву за допомогою ретельно підібраній колекції поштівок з краєвидами міста – «Київ столітньої давнини» Д.Малаков, А.Прибєга.



Крокуємо далі. Твори зарубіжних авторів. Дуже різноманітні, пізнавальні і цікаві. Познайомимося з творчістю Жослін Сосьє, Вацлава Гавела, Ісабель Альєнде, Хан Канга та іншими. Завітайте до бібліотеки і Ви не пошкодуєте, адже на вас чекає багато новинок не лише художньої книги, а і з історії, психології. Ваша книга чекає саме на вас. Приємного читання.  





Книжковий снігопад в бібліотеці.

Книжкові новинки під самий Новий рік, це круто. На бібліотечних поличках поповнення найрізноманітнішої літератури, а головне, це нові видання зарубіжної літератури українською мовою. І тому, насолоджуйтесь рідною мовою від наших найкращих перекладачів. Тож ви віднайдете величний твір Дж.Р.Р.Толкіна, який поєднує у собі героїчну романтику і наукову фантастику, це «Володар Перснів». Познайомитеся з винятковою позачасовою історією кохання від О.Ніффенггера «Дружина мандрівника в часі». Варто зупинити свою увагу на історії про пса, який живе вічно, пам’ятаючи свої попередні життя і хоче зрозуміти у чому його призначення – Б.Кемерон «Життя і мета собаки». Е.Страут «Олівія Кіттеридж» - прониклива книжка, що змушує читача співпереживати героям… Вірменський письменник А.Пачян і його збірка оповідань занурить в інший, невідомий, однак близький по духу світ, яким читач, як той Робінзон, мандрує у пошуках власного загубленого острова. Бестселер французької письменниці А.Мартен-Люган – сумна і красива історія жінки, яка після…, це книга, яку варто прочитати, це «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву». А ще: «Іди, вартового постав» від Лауреата Пулітцерівської премії Г.Лі; «Запам’ятай мене таким» С. Даррант; «Людина у високому замку» Ф.К.Дік; «Книга кладовищ» Н.Гейман. І повірте, багато інших авторів з різних країн світу Британії, Польщі, США, Німеччини, Італії…

 

Особливо радує наповнення поличок дитячого відділу. С.Дерманський «Чудове Чудовисько» - незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу. За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть в Країну Жаховиськ. В. Нестайко та найновіші пригоди Колько Колючки та Косі Вуханя. «Ліза та її сни» - розповість І.Малкович. Настроєні на хвилі моря і степу півдня України ліричні й сюжетні твори від А.Качана «Гуляє парус на лимані». Для зовсім маленьких С.Шаповалов пропонує провести «Лісовий урок». У вас підростає допитлива малеча, то вам знадобиться цікавезна книга саме для тих, хто хоче ближче познайомитися з Україною та відвідати найцікавіші місця – «Подорож по Україні». Ще одна приємна новинка – писемна пам’ятка епохи Відродження, створена видатним гуманістом Ф.Рабле «Гаргантюа і Пантагрюель» у перекладі А.Кононовича.


Поповнення сучасної української книги, це особливий момент для нас. Це і знайомство з новими авторами і прочитання нових творів вже відомих письменників. Тож рухаємося. Т.Малярчук «Забуття» - роман про В.Липинського – українського історика польського походження, філософа. М.Камиш «Київ-86» - ось так би розвивалися події, якби після аварії на ЧАЕС у 1986 році було б тотальне відселення мешканців Києва. Як далеко ви можете заїхати у пошуках пригод? Де б ви не були, але все найголовніше це вдома – Ю.Матту «Жашківські равлики». В.Махно «Дім у Бейтінг Голлов» - збірка короткої прози, де невибагливі деталі, які додають таємничості, не відпустять від першої до останньої сторінки. Є.Положій «Іловайськ» - 365 днів було достатньо для того, щоб записати та переказати історії солдат і офіцерів, які вижили в «Іловайському котлі». Але відповідей на «Хто винен?» тут не має. Натомість тут трагедія і біль тих днів, важких днів. Іще багато інших книг: В.Кетуладзе «Чарунки долі», Д.Бєляєв «Великий вибух» та книги В.Чемериса, К.Москальця, патріотична хрестоматія «З Україною в серці». Для хорошого настрою, це збірки «Львів. Смаколики. Різдво.» та «Палітра смаків» - це 4 книга із серії «П’ять зірок».



Тож завітайте до бібліотеки перед святковими днями і ми підберемо книгу на будь-який смак. Гарантовано, що довгі зимові вечори ви проведете саме з тою книгою, яка подарує хороший настрій. Є також книги, які надихають і дають надію на подолання всіх негараздів. А можливо ви шукаєте еліт-книгу для еліт-відпочинку? Ми запропонуємо, а обирати вам і при цьому допоможете скласти рейтинг найчитанішої книги в нашій бібліотеці. Завітайте, не пошкодуєте. Шикарні книжкові пропозиції від відомих авторів, які вже посіли найкращі рейтингові місця в Україні і за кордоном вже чекають на вас. 


Гаряча новинка з полиць книгарні.

Ви читали «Квіти для Елджернона» чи «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза? То вам до нас, бо в нас є новинка «П’ята Саллі». Видатний американський письменник пропонує історію, яка ґрунтується на спостереженнях його за багатьма реальними випадками психічного розладу множинної особистості. Запрошуємо всіх бажаючих до прочитання книги від автора світових бестселерів в перекладі на українську В. Куча.


Книжкові новинки

За вікном вже добігає вересень. Ось вже свято День бібліотек. Як же без подарунків? А подаруночки не забарилися. Найголовніше для нас і нашої бібліотеки, це нові книжкові надходження. Всі поціновувачі сучасної української літератури мають змогу познайомитися з новинками від: С. Талан, В. Мастєрової, З. Луценко, Д. Корній, Я. Яріша, М. Бутченка, Т. Пахомової, Т. Винк та інших. А головною цікавинкою є – «Троща» В. Шкляра. 




Полички зарубіжної літератури поповнилися дуже цікавими книгами, а головне, вони будуть користуватися попитом серед наших користувачів. Я. Кавабата, Д.Мойєс, Г.Тобар, А.Джонсон, М.Лапега, Дж. Грін, В.Сміт, К. Пулен…зацікавилися? Відомі автори пропонують найрізноманітніші твори. Приходьте не пошкодуєте. Підберемо літературу для будь кого.






Вересневі новинки.

Книги – це є ріка життя, яка напоює нас водами знань і несе на своїх хвилях до пізнання всього сущого. Книги дуже потрібні і студентам і школярам, службовцям і домогосподарка, а особливо пенсіонерам. І от в цю вересневу пору, коли осінні дощі рясні, так і книжкові новинки рясніють на наших поличках. Детективи, романи, фантастика закружляють вас у вирі письменницьких лабіринтів. Полюбляєте серію «Карта світу» - до вашої уваги нові книги Е. Лу (популярного норвезького письменника) та Р.Н.Гюнтекін (відомого турецького письменника і драматурга). 


Г.Гарсія Маркес, Ф.С. Фіцджеральд, Т. Доленга-Мостович, К.Мур, О. Памук, Л.Гамільтон – твори цих та інших авторів займуть місце на поличках в нашій бібліотеці та у ваших серцях, наших читачів. 


Найголовнішою новинкою і цікавинкою є надходження книг сучасних українських письменників. Кожний читач має змогу прочитати твори вже відомих їм авторів, а також познайомитися з першою пробою пера початківців. На ваш розсуд: брати Капранові, Т. Литовченко, А.Курков, С.Пономаренко, М.Кідрук, Ю.Вовк, А.Криштальський, К.Циганчук, І.Роздобудько… - жанри різнопланові, тематика____, яка не залишить байдужими нікого. До вподоби оповідання? – «Він і вона» від Н.Костіної та «Залізниці, потяги, вокзали» - книга для тих, хто(не) боїться подорожувати.



 Завітайте любителі чтива не пошкодуєте, а всім кому до вподоби історія, релігія, психологія, містика і здоров’я, теж знайдуться книжечки. Всі вони такі різні, але мають одну єдину особливість – прививати любов і шану до книги, до бібліотеки.

Квітневі новинки

Полички книг зарубіжних авторів поповнилися дуже цікавими творами. Їх мало, але вони змістовні. Тут присутні романи: К. Бакли, Р. Гелбрейта, К. Скотт-Кларк «Золожники» - заснований на реальних подіях, це роман про часи на межі життя і смерті, коли кожна хвилина, як остання. А. Морчиладзе – сучасний грузинський письменник розповість про Грузію, 90-ті роки ХХст., розпад Радянського Союзу, громадянську війну. Е. Дорр «Все те незриме світло» - це історія про людяність, мрію, любов і світло, яке зоріє в пітьмі і темрява не поглинає його…Це коли Друга світова війна вривається в життя мільйони людей… Д. Мойєс «Після тебе» – довгоочікуване продовження бестселера №1 «До зустрічі з тобою».  Це історія про втрачене кохання, що залишається назавжди, про життя… А втім… приходьте і переконайтесь, ЧИТАННЯ – МОДА НА ВСІ ЧАСИ!!! Приємного читання.  



Нові книжкові надходження

Весняні книжкові подарунки не забарилися. В перші дні квітня, з настанням по-справжньому весняної погоди, бібліотека отримала подарункові книги – це книги, які дарували читачі, книги з презентацій з автографами авторів та новинки, які щойно з’явилися в книжкових магазинах. Для широкого кола читачів тут присутні: фентезі, детективи, жіночі романи…




Особливе місце займуть книги сучасних українських авторів. Кожний має змогу познайомитися з творчістю маловідомих авторів та творами, автори яких є популярними та визнаними.




В останні дні зими ми отримали книжкові подарунки. Вони включають в себе літературу суспільно-політичного та художнього  характеру. Світовий бестселер «Війна Путіна», автор Маркель Х. Ван Херпен – глибокий аналіз воєнних подій у Чечні, Грузії та Україні. Про переселенців з Донбасу повідає книга В. Мироновой «Люди Донбасса», а про анексію острова Крим дізнаємося з книги Т. Березовця «Анексія: острів Крим», яка містить ексклюзивні свідчення. Фонд нашої бібліотеки поповнився дуже цікавими і пізнавальними книгами. Серед них є книга В. Абліцова «Меценати» вона ознайомить нас з історією благодійництва в Україні, та сформує узагальнений образ нинішніх вітчизняних благодійників і меценатів. Книга І. Гирича «Історичний путівник по Києву» дає візуальну картину його пам’яток та історичних подій, з ними пов’язаних. Останнім часом наші читачі зацікавилися творчістю Петра Кралюка, і от надійшла книга «Козацька міфологія України: творці та епігони» де розглянуто феномен українського козацтва, його еволюцію, показано, як формувалися міфічні уявлення про козаків, починаючи з кінця ХVІ століття й завершуючи сьогоденням. Книга є хітом продажів. Поличка літератури білоруських письменників поповнилася книгою Нобелівської лауреатки 2015 року Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва». 



Надійшла нова, доповнена книга Сергія Лойка «Аеропорт». Полички СучУкрЛіту поповнилися книгами таких авторів як: Ю. Винничук – найвідомішого та найбільш читаного автора, Б. Коломійчука – володаря Гран-прі міжнародного конкурсу «Коронація слова 2013» та іншими. 



Помаленьку поповнюються полички «Літературні подорожі світу». До речі, найчитаніші, бо тут зібрані  твори відомих зарубіжних авторів, а головне, це український переклад.


 З повним переліком літератури, яка надійшла до бібліотеки, Ви можете ознайомитися, звернувшись до бібліотекаря. Бажаємо приємного знайомства з книжковими новинками.

Немає коментарів:

Дописати коментар