Відгуки

Бібліотека…там де тиша й спокій, затишок й комфорт.
Бібліотека…там де книги живуть
всі рівненько у рядочок на поличках тебе ждуть.
Бери знайомся, пізнавай, у світ пригод поринай.
Книга знає все, на сторінках несе пізнання тобі з глибин.
Лиш візьми її до рук і відкриєш цілий світ.Мирославе, ти - неперевершений! 
Шановний Мирославе, із захватом, позитивними емоціями, гордістю, що наша Україна має таку талановиту молодь, розглянула твої роботи на виставці. В них - прекрасна фантазія, зрілий патріотизм,гармонійне поєднання фарб. Бажаю і надалі тримати руку на пульсі планети Земля і дарувати людям свої нові картини. Це - твоє яскраве примноження до літопису історії України. Щиро вдячна твоїм батькам за виховання  талановитого сина.
Галина Приходько, журналіст, читач бібліотеки.
5.07. 2023.
  


26 коментарів:

 1. Хорошее место, достаточно тихо, можно сосредоточиться на работе. Пользуюсь в основном интернетом, он на уровне.
  Бывает прохладно - большие окна, но не критично. В целом рекомендую!

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже гарна, затишна біблітека і красивий колектив, який очолює Ірина Михайлівна! Затишна читальна зала, достатня кількість наукових і навчальних видань, доступ до інтернету, дозоляють плідно працювати як науковцю, так і студенту, учню. На абонементі завжди порадять книжку на будь-який смак читача.
  Бібліотека проводить цікаві науково-пізнавальні та навчальні заходи. Наприклад, з останніх - це безкоштовне!!! вивчення польської мови для початківців. Усім раджу бути читачем такої бібліотеки. З подякою, ваша читачка Галина Леонідівна.

  ВідповістиВидалити
 3. Если рекомендовать библиотеку-я бы посоветовала им. А. Новикова-. Прибоя. Здесь есть интернет,литература справочная и художественная, газеты и журналы прошлых лет. Большие окна, много цветов и красивых растений делают залы библиотеки особенно уютными и тёплыми. А ещё здесь проводят встречи с писателями-маститыми и начинающими, встречи с интересными людьми, устраивают выставки. Все это делают с теплотой и особенной заботой. Есть шахматный клуб, работают курсы польского языка. С благодарностью читательница. Наталья. Олеговна.

  ВідповістиВидалити
 4. Хорошее, уютное место, дружелюбный коллектив библиотеки, который всегда поможет найти подходящую литературу в любой сфере.
  Библиотека активно проводит различные интересные мероприятия : встречи с литераторами, поэтами, с представителями современной интеллигенции.
  На базе библиотеки действует кружок для взрослых по изучению польского языка, а также по игре в шахматы.

  ВідповістиВидалити
 5. Поряд з нашою спеціалізованою школою№64 розташована дуже затишна і сучасна бібліотека ім. О.Новікова-Прибоя, яку ми разом з учнями досить часто відвідуємо, бо на нас там чекає цікава зустріч із книгою і привітний професійний творчий колектив. Працівники бібліотеки завжди нададуть допомогу у урізноманітнинні навчального процесу: зроблять тематичні виставки, перегляди літератури. Крім того, організаціють та проведуть зустрічі з цікавими людьми. Також ми можемо розказати про проведення спільних заходів до державних свят: Біг заради гармонії й миру, День миру, флеш-моби, зустрічі з письменниками, поетами, ветеранами Афганістану, АТО; про заходи до днів пам'яті жертв Небесної сотні, Голокосту, Крут, Чорнобиля, визволення Києва. Неодмінно треба подивитися усім, як бібліотека організовує майстер-класи і створює сторінки «На допомогу читачу». Не проблемою буде для них і організація екскурсійних програм. Доступ до WI-FI у бібліотеці допоможе усім у пошуках корисної інформації. Тож подорожуйте з Книгою разом з бібліотекою ім. Новікова-Прибоя!!!

  ВідповістиВидалити
 6. Чудова бібліотека з привітним колективом. Простір відкритий як для користувачів, яким необхідна тиша, так і для різноманітних заходів(польська та англійська мови, зустрічі з поетами, заходи для дітей). Якщо вам необхідне тихе місце з хорошим інтернетом, затишне місце з широким вибором літератури, або ж Ви хочете рошрити коло інтересів, то рекомендую :)

  ВідповістиВидалити
 7. Мне очень нравится эта библиотека, уже много лет периодически прихожу и беру книги.
  .
  Приятные, квалифицированные специалисты всегда что-то посоветуют почитать.
  .
  Есть возможность поиграть в шахматы. Бесплатно.
  .
  Есть возможность поработать за компьютером. Бесплатно.
  .
  Летом не жарко, что очень важно.
  .
  Есть уголочек с современными креслами-мешками, где можно уютно поваляться и почитать книгу.
  .
  Тихо. Хорошо. Комфортно.

  ВідповістиВидалити
 8. Большое спасибо сотрудникам библиотеки за внимательное и профессиональное обслуживание, а особенная благодарность Ирине Михайловне за чуткое отношение и своевременное выполнение запросов.
  Алексеева Т.И.

  ВідповістиВидалити
 9. Дуже дякую за знайомство з авторами Б. Краучем та Дж. Роллінсом, книги яких захопили мене на пів року!
  Чудова бібліотека для навчання та відпочинку!
  Є вдало організований куточок для дітей та диван для відпочинку дорослих! І це помимо великого читального залу.
  Приємний та ввічливий персонал завжди допоможе в пошуках потрібної літератури! Деякі книги мені приносили навіть з інших бібліотек, дякую ще раз!

  ВідповістиВидалити
 10. Хотим высказать особую благодарность Ирине Михайловне! Шахматный клуб"Киевский Каштанчик" давно сотрудничает с библиотекой им.Новикова-Прибоя. Мы проводим шахматные квалификационные турниры, авторский турнир"Мама,папа,я - шахматная семья", встречи с гроссмейстерами, презентации шахматных книг, а также сеансы одновременной игры. В этом месте царит покой и уютная атмосфера. Можно выбрать книгу по интересам, посидеть в читальном зале, пользоваться интернетом. Наши мероприятия в библиотеке всегда проходят в дружеской обстановке. Благодарим всех сотрудников библиотеки за данную возможность!

  ВідповістиВидалити
 11. Я не перестаю удивляться как много прекрасного и удивительного делают люди, которые верят в свое дело... Мне хочется поблагодарить Ирину Михайловну и Ирину Леонидовну за то, что они занимаются тем во что верят, что они делают так много разнообразных образовательных мероприятий, которые охватывают весь возрастной диапазон... за то, что подбирают удивительные и актуальные темы... Я признательна и благодарна Вам за все то замечательное и прекрасное, что вы делаете... Я надеюсь, что в этом году совместными усилиями мы осуществим задуманные образовательные беседы в ЦЕНТРЕ медико-социальной реабилитации... Ваш вклад неоценим... Благодарю Вас!
  С уважением, Ираида Сергеевна.

  ВідповістиВидалити
 12. Виставка камерної акварельної мініатюри кримського художника Павла Чистіліна справді зачарувала… Унікальні пейзажі, неповторний колорит, неймовірно затишні вулички, багато з яких залишилися такими хіба що в спогадах… Відчувається глибока любов митця до рідного Криму, до його відкритих і таємних куточків. Велика подяка організаторам і колективу бібліотеки за чудову нагоду помилуватися чарівною природою Криму в самобутній акварелі Павла Чистіліна.

  ВідповістиВидалити
 13. Маю величезну приємність писати цей відгук, що стосується нашої плідної співпраці. Вже декілька років триває наукова і педагоічна спвпраця між Бібліотекою ім. Новікова-Приблоя та Українським цениром вивчення історії Голокосту (www,holocaust.kiev.ua). Завдяки активній просвітницький роботі Бібліотеки зі школами № 64 та № 69, учні цих навчальних закладах останніми роками є слухачами і активними учасниками лекцій і публічних заходів, що проводить Український центр вивчення історії Голокосту в Бібліотеці. За останні три роки для учнів були проведені відкриті заходи, присвячені темі Бабиного Яру, історії Голокосту в Україні, Міжнародному дню памяті жертв Голокосту тощо. Крім того Бібліотека від Центру весь час отримує нову літературу щодо теми з історії Другої сві ововї війни та історії Голокосту. З боку Центру хотів би підкреслити, що для нас така співпраця дуже важлива і ми пишаємося нашими спільними заходами з Бібіліотекою ім. О. Новікова-Прибоя! Особлива подяка керівництву бібліотеки, бібліотекарям, які завжди підтримують та ініціюють прповедення наших спільних заходів! З великою повагою, Анатолій Подольський, к.і.н., директор Українського центру вивчення історії Голокосту

  ВідповістиВидалити
 14. Сьогодні бібліотека вже стала не єдиним інформаційним джерелом для молоді, але інформація з сучасних Інтернет-ресурсів не завжді заслуговує на довіру.
  Бібліотека ім.О.Новікова-Прибоя стала справжнім дієвим провайдером в світі сучасних інформацій. Заходи, які пропонує бібліотека, завжди викликають зацікавленість серед учнів школи, адже вони завжди цікаві, інтерактивні, інформаційні, креативні, відповідають вимогам сучасності. В продовж багатьох років бібліотека ім.О.Новікова-Прибоя є партнером спеціалізованої школи № 64 в проведенні більшості загальношкільних проектів. Серед яких:
  1. «Діти за МИР» (До Всесвітнього Дня Миру);
  2. «На урок запрошує…» (Зустріч з видатними діячами мистецтва);
  3. «Про професію з перших вуст» (Профорієнтаційні зустрічі);
  4. «Український віночок об’єднує», тощо.
  Основними напрямками співпраці спеціалізованої школи № 64 і бібліотеки є: патріотичне, правове, екологічне виховання, популяризація здорового способу життя, профорієнтація, підтримка творчо обдарованої молоді, дітей та молоді з особливими потребами.
  Так, приміщення бібліотеки слугує виставочним майданчиком для учнівських робіт, які можуть споглядати мешканці району.
  Ще одним напрямком діяльності бібліотеки стало створення місточку співпраці з музеями столиці, центром зайнятості, загальноміськими освітніми проектами.
  Бібліотека ім.О.Новікова-Прибоя ініціювала створення клубів за інтересами для молоді району. Так, діти мали можливість поринути в світ мов (польська, китайська, німецька).
  Не залишається поза увагою і робота з педагогічним колективом: ознайомлення з новинками в галузі літератури, підбір матеріалів для проведення тематичних заходів, підготовка учнів до МАН.
  Бібліотека забезпечує безперервну освіту та самоосвіту юнацтва, сприяє формуванню інтелектуального та інформаційного рівня молоді.
  Маємо надію, що і в подальшому наші соціальні партнери будуть активними учасниками освітнього процесу і підтримкою в усіх починаннях.

  ВідповістиВидалити
 15. Дякую директору бібліотеки Ірині Михайлівні за запрошення. Зустріч з дітками другого класу СШ № 64 була дуже цікавою. Я в захопленні, що у нас є такі чудові та креативні директори бібліотек. Надіюсь на довготривале співробітництво.

  ВідповістиВидалити
 16. На прошлой неделе, в среду, 20.03.2019, состоялась удивительная встреча в Центре медико-социальной реабилитации. Ирина Леонидовна, хочу выразить благодарность от всего коллектива сотрудников, а так же от Клиентов Центра за специально подготовленный материал о французском импрессионизме и подобранный видеоряд... Это было удивительно прекрасно... захватывающе... вдохновляюще... интригующе и увлекательно... Ирина Михайловна и Ирина Леонидовна, Вы совершаете замечательное и важное - Вы приоткрываете столько интересных историй, зарождая интерес самостоятельного изучения! Материал который вы готовите удивительно интересен, доступен и информативен! И лично я Вам очень благодарна! Ираида.

  ВідповістиВидалити
 17. В неділю, 24 березня, мені пощастило бути присутньою на поетичному заході в бібліотеці. Другий день я перебуваю під враженням від прекрасних віршів талановитої молодої поетеси Аліни Лучинської. Її вірші яскраві, глибокі, правдиві. Вони западають в душу і відображають всі грані життя. Я дуже вдячна завідуючій бібліотекою Ірині Михайлівні, бібліотекарю Ірині Леонідівні за організацію і проведення цього чудового заходу. Це було справжнє свято душі! Такі зустрічі дуже корисні, цікаві та пізнавальні.

  ВідповістиВидалити
 18. Мені неймовірно пощастило бути присутньою на творчій зустрічі з Аліною Лучинською.
  Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері й не залишила байдужим жодного з присутніх.
  Вірші Аліни відзначаються красою, ліричністю, теплом, торкають струни душі.
  Вона має талант від Бога.
  Хочу висловити повагу адміністрації бібліотеки за проведення творчих зустрічей.

  з повагою Наталія Григорян

  ВідповістиВидалити
 19. Висловлюю подяку бібліотеці за організацію зустрічі учасників театрального гуртка спеціалізованої школи 64 "Перші сходинки" з головою гільдії українських драматургів Верещали Ярославом Миколайовича.
  Керівник гуртка Шарапа Н.В.

  ВідповістиВидалити
 20. Вибачте, неправильно надрукувала прізвище і по-батькові драматурга. Зустріч відбулась зз Верещаком Ярославом Миколайовичем.

  ВідповістиВидалити
 21. Спасибо директору библиотеки. Ирине. Михайловне-за ее внимание,за организацию выставок,концертов,встреч. Успехов и вдохновения,. Вам! И большое спасибо. Катерине. Николаевне за популяризацию украинской литературы.

  ВідповістиВидалити
 22. 17.04.2019
  Наталья
  Ирина. Михайловна! Спасибо. Вам за интересные выставки,замечательные концерты,успеха и вдохновения. Вам! Спасибо,. Катерине. Николаевне за популяризацию украинской литературы.
  Новых книг и новых читателей!

  ВідповістиВидалити
 23. Уважаемые Ирина Михайловна и Ирина Леонидовна! Благодаря вашему вкладу сегодня интерактивное мероприятие посвященное аллегориям Джузеппе Арчимбольдо в ЦЕНТРе медико-социальной реабилитации fb.com/zmsrkyiv было очень успешным, информативным, наглядным, доходчивым и что очень важно - терапевтичным... Никитенко Елена Петровна, автор рушников которые сейчас на выставке в нашем ЦЕНТРе, была в такой восторге, что в следующий раз планирует прийти со своей семьей. Активность Клиентов, которая была сегодня вдохновляет и поражает... а так же то, что они делятся этим...

  ВідповістиВидалити
 24. Хочу поблагодарить за вклад и поделиться опытом. В этом году ЦЕНТР медико-социальной реабилитации совместно с профессионалами из библиотеки Імені О.Новікова-Прибоя организовали терапевтические беседы об искусстве с Клиентами на постоянной основе - один раз в месяц.
  Хотелось бы отметить, что впервые о подобном формате встречи договорилась наша Клиентка. На тот момент, в рамках программы ЦЕНТРа "защищенное рабочее место" она являлась так же нашим библиотекарем. Это в двух словах о начале сотрудничества.
  Лично я впервые познакомилась с Ириной Леонидовной во время организованной беседы в ЦЕНТРе посвящённой дню инвалида и была поражена и воодушевлена подачей материала и подготовкой к встрече. Родилась идея делать это один раз в месяц для Клиентов и начали мы с французского импрессионизма.
  Сейчас мне хочется поделиться тем, что судя по отзывам Клиентов, а так же по собственным наблюдениям - с каждым месяцем эти мероприятия становились все популярнее среди амбулаторных и стационарных Клиентов.
  Для социальной реабилитации такие мероприятия имеют большое значение, так как они способствуют обсуждению впечатлениями у Клиентов между собой, с сотрудниками, и что очень важно - с родственниками.
  И сейчас, в преддверии лета и предстоящего перерыва до сентября, хочется поблагодарить волшебного лектора - Ирину Леонидовну и директора библиотеки - Ирину Михайловну за эту великолепную возможность проводить подобные мероприятия в ЦЕНТР медико-социальной реабилитации, а так же за благосклонную опеку заведующего ЦЕНТРа - Константина Зеленова и всех Клиентов, которые участвовали в наших беседах. Ждём Сентябрь для возобновления терапевтических бесед об искусстве!

  ВідповістиВидалити
 25. Я та моя родина багато років користуємося послугами бібліотеки ім. О.Новікова-Прибоя, що знаходиться по вул. Новгородській, у Солом’янському районі м. Києва. У бібліотеці працюють чуйні та фахові бібліотекарі – Катерина Миколаївна та Ірина Михайлівна. Вони завжди готові допомогти підібрати потрібні нам книжки та порадити щось з книжкових новинок. Крім того, у бібліотеці організовуються культурні заходи – зустрічі з авторами, концерти дитячих колективів, що робить бібліотеку осередком культурного життя нашого мікрорайону. Щиро дякуємо колективу бібліотеки за їх сумлінну працю.

  Скуратівський В.А.

  25.06.2019 р.

  ВідповістиВидалити
 26. У вересні учні 9-А класу СЗШ69 відвідали районну бібліотеку ім. О. С. Новикова-Прибоя, де прослухати надзвичайно цікаву розповідь про І. П. Котляревського-українського поета, драматурга, автора"Енеїди".
  Школярам було представлено інформаційну виставку, цікаву вікторину про старовинні страви та гостинний прийом з частування стравами з Полтавщини.
  Дякуємо організаторам-співробітникам
  бібліотеки за запрошення та зустріч!

  ВідповістиВидалити