Кросворди

Свят-вечір та Різдво

"Різдво" - одне з найбільших християнських свят, яке припадає на 6-7 січня. Це велике і веселе свято із багатою традицією. З давніх-давен на Україні люди створюють у цей день образ багатства, щастя, миру і спокою у своєму домі. 


 Україна надзвичайна!

До Дня Незалежності пропонуємо досить цікавий і різноманітний кросворд про минуле і сьогодення нашої країни. 30 років тому здійснилося суверенне право українського народу на самовизнання. Це були перші кроки до вдосконалення певних морально-етичних норм свого життя. Найважливішою особливістю світогляду й ментальності українців є споконвічне прагнення до незалежності, відстоювання своєї честі та гідності. Україна – наш дім, і нам його оберігати і збагачувати.

«Любіть Україну, як сонце, любіть,

Як вітер, і трави, і води,

В годину щасливу, і в радості мить,

Любіть у годину негоди.»  

                                     В.Сосюра

Шлях, яким сьогодні йде наша держава, втілює надію й віру на те, що майбутнє української нації буде значно світлішим, ніж її минуле.Як добре ти знаєш своє місто?


 

День слов’янської  писемності  і культури!

Цей день символізує історичне  та просвітницьке значення спадщини слов’янських первоучителів у здобутку національної культури, неоціненний внесок слов’ян в скарбницю слов’янських народів.Як добре ти знаєш свій район?

До святкових днів пропонуємо розгадати кросворд, де загадані вулиці Солом'янського району. Розгадайте. Перевірте себе.


   


Казковий світ Андерсена.

2 квітня – у Всесвітній   день дитячої книги і день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, пропонуємо вам згадати світ дитинства і разом зі своїми дітьми  поринути в творчість письменника - згадати його казкові історії  та їх героїв.


 


 Її книги є фаворитами наших читачок.

Романи молодої авторки з Кременчука – Дарини Гнатко – одразу завоювали серця наших читачок. В фонді нашої бібліотеки є майже всі книги авторки. Пропонуємо розгадати кросворд, де питання про творчість авторки.

Більш детально читайте на сторінці блогу "СучУкрЛіт". 
ВЕЛИКИЙ ПОЕТ, який   дарував людям  СВІТЛО СВОГО ЯСНОГО ДУХУ. 

Перевір, як добре ти знайомий з біографією великого Тараса Шевченка, поета і художника. Розгадай кросворд і пізнай цікаві факти - відомі і маловідомі - з життя і творчості геніального митця і простої людини. 


 


«Я жінка! І життя і перемога. Твій берег, берегиня й оберіг». 

                                                                                               (Н.Дяків)


До жіночого Дня ми пропонуємо Вам пізнавальну гру-завдання   це  занурення в світ мистецтва і музики. Тема: жінка в житті і творчості видатних митців, яка  надихала своїм коханням художників і музикантів на створення шедеврів. Допомогти Вам у пошуку відповідей може книжка Н.Дубинського «Жінка в житті великих і відомих людей». Бажаємо успіхів. Зі святом  весни і любові!


 

 Леся – українка серцем і духом.


Відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки включено до календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на цей рік. В Україні ця дата відзначається на державному рівні. Бібліотека пропонує познайомитися з Лесею як донькою великої родини, дівчиною, яка може палко закохуватися, бути люблячою жінкою. Розгадуючи кросворд, ви дізнаєтеся про цікаві маловідомі факти з особистого життя геніальної української поетки.

 
 

За
 підсумками читацьких вподобань за 2020 рік найчитаніші книгице книги Василя Шкляра – «Залишенець», «Троща», «Маруся», «Характерник», «Тінь сови» та інші

Василь Шкляр вважається «батьком» українського бестселераЙого книги вже давно завоювали серця багатьох читачівПропонуємо Вам трішки відволіктися від читання і розгадати літературний кросвордТут приховане найцікавіше із життя і творчості письменника.2 коментарі:

  1. Дякую за чудову нагоду перевірити знання про видатного Василя Шкляра та його твори. Було цікаво.

    ВідповістиВидалити