Наша афіша

Бібліотека запрошує на цікаву розповідь про Чоколівку:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розмову про долю талановитого українського поета:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на гру, де Вас чекають цікаві запитання про Україну:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературна вітальня бібліотеки запрошує:Літературна вітальня бібліотеки запрошує:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:Друзі, запрошуємо всіх бажаючих долучитися до прекрасного. Відвідайте виставку, де представлені пейзажі України нікого не залишать байдужими:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературна вітальня бібліотеки запрошує:Друзі, запрошуємо! Це неймовірно красиві світлини.Запрошуємо всіх бажаючих відвідати прекрасну виставку:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературна вітальня бібліотеки запрошує:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:


Друзі, запрошуємо всіх на відкриття унікальної виставки. До вашої уваги килими і картини виконанні технікою "сінель" та мокре валяння овечої вовни.Літературна вітальня бібліотеки запрошує на творчу зустріч з письменником, поетом, публіцистом, психологом та консультантом, який впродовж декількох років досліджує вплив мови на людину:Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:


Запрошуємо всіх на творчу зустріч із знаною рівненською письменницеюБібліотека запрошує:


 

Літературознавчий розмовний клуб запрошує на розповідь про:Запрошуємо на творчу зустріч з сучасною українською письменницею, авторкою серії історичних романів, журналісткою-міжнародницею телеканалів СТБ, 5 канал:

 

Друзі! Перша зустріч в Новому 2024 році. Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Бібліотека запрошує всіх бажаючих відвідати творчу виставку молодої і перспективної художниці:Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературна вітальня запрошує всіх бажаючих познайомитись з:Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературна вітальня запрошує всіх бажаючих познайомитись з:Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Бібліотека запрошує!!!Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературна вітальня запрошує всіх бажаючих на творчу зустріч з українською письменницею, поетесою, прозаїком і публіцистомЛітературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Друзі! Літературна вітальня запрошує на презентацію роману "Чужа провина"Літературна вітальня запрошує всіх на творчу зустріч з:


 

Літературний розмовний клуб запрошує на розповідь про:Літературний розмовний клуб запрошує дізнатися багато цікавого про українських художників

Літературний розмовний клуб запрошує:Запрошуємо всіх бажаючих на творчу зустріч сучасною українською письменницею, яка цікавиться, досліджує та активно популяризує українську міфологіюДрузі, вже зовсім скоро будемо говорити про жіночу дружбу. Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з письменницею з КиївщиниЗапрошуємо всіх бажаючих на творчу зустріч з письменником з Рівненщини. Будемо говорити про книги для дітей і підлітків, про роман, де описується "бурштинова проблема" Полісся, а також про садівництво і городництвоЗапрощуємо всіх бажаємо на відкриття творчої виставкиЗапрощуємо всіх бажаючих на презентацію нової поетичної збірки молодого і креативного письменникаДозвольте книжці розповісти про… Вона пережила геноцид українського народу, Другу Світову війну, Голодомор, катастрофу на ЧАЕС, розпад Радянського союзу, десятки смертей своїх рідних, долар по 35 та не пандемію...

Друзі! Вперше в бібліотеці лунатимуть українські пісні у виконанні 
Народного хору "Либідь". 
Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.Запрошуємо всіх бажаючих на презентацю нової поетичної збіркиЗапрошуємо відвідати творчу виставку користувачки бібліотеки. Гарний настрій гарантовано)))Запрошуємо всіх бажаючих на відкриття творчої виставки майстрині із Соломянки
3 серпня 2021 року Володимир Бевз розповість про життя і творчість 
Тамари Корсунської (дружини) і Олександри Бурбело (онуки). 
Запрошуємо всіх бажаючих!
10 лютого Олена Рижко буде презентувати свою нову книгу школярам школи №64, а також розповість, які секрети підліткового письма вона використовує на практиці.
Запрошуємо всіх бажаючих на Великий весняний концерт!!!
Вже зовсім скоро будемо говорити про місію, принципи й сенси письменника з Іриною ВласенкоСолом'янко, зустрічай авторку психологічної прози з Івано-Франківська


Запрошуємо всіх бажаючих на святковий концертТворча зустріч з Тетяною Белімовою. 
Запрошуємо всіх бажаючих.
Шаховий турнір.
Запрошуємо всіх бажаючих на презентацію творчої виставки родини архітекторів.Вже зовсім скоро!!! В бібліотеці відбудеться презентація найочікуванішої книги Жанни Куяви.
До нас в гості завітає письменниця, майстриня - Роксолана Сьома. Завітайте і Ви не пошкодуєте.17 жовтня в бібліотеці презентація творчої виставки молодої художниці з Маріуполя. Запрошуємо всіх бажаючих.На зустріч до школярів завітає поетка, письменниця Оксамитка Блажевська

Учні музичної школи імені Пухальського радо вітатимуть наших читачів та мешканців району з Днем людини поважного віку.На Солом’янці продовжуються зустрічі дітей з письменниками. Цього разу на свій урок кличе Олег Чаклун. «Письменник кличе на урок»

В перші осінні дні на Солом’янку завітає «казковий» терапевт 
Інна КурилоУвага! Увага! Увага! Такого ви ще не бачили і не чули. В останній день весни, в бібліотеку завітають чарівні авторки вибухової збірки. Тож, якщо у вас не має часу відвідати книжковий арсенал, то арсенал прийде до вас. Приходьте і ви не пошкодуєте. При собі мати хороший настрій, і повірте, потім він буде ще кращим.
«Письменник кличе на урок»

Письменниця Тетяна Белімова 
запрошує на зустріч учнів СШ № 64, 
яка відбудеться 6 березня  об 11 годині 
в бібліотеці імені О.Новікова-Прибоя.
Солом’янко, зустрічай нову зірочку на письменницькому небосхилі. Свою історію розповість Юлія Кубай-молода, талановита і закохана в музику.Солом’янко, затамуй подих. До бібліотеки на Новгородській на зустріч з поціновувачами СучУкрЛіт їде авторка, яка полонила мільйони сердець. Чернігівський край лише на день відпустив Олену Печорну до нас. Тож не зволікайте і завітайте до бібліотеки. Ви не пошкодуєте.
«Голокост в Україні. Територія терору» - година пам’яті і скорботи присвячена Міжнародному дню пам’яті жертв Голокосту відбудеться 31 січня в актовому залі СШ № 69 о 10 годині . Захід проводить Український центр вивчення історії Голокосту. Організатор і модератор – бібліотека імені О.Новікова – Прибоя.Увага!     Курси!    Безкоштовно!
І лише в нас.
Запрошуємо всіх бажаючих.
З 15 січня 2018 року в бібліотеці розпочинають роботу курси польської мови.
Довідки і запис за телефоном бібліотеки 245 71 17
                                     наша адреса: вул. Новгородська, буд. 5

Вперше в бібліотеці буде лунати патріотична поезія у виконанні чудової поетеси. Завітайте. Ви маєте це почути.
Солом’янко, зустрічай!!! Її книжки – зразок «найсвітлішої» сучасної прози. Від прочитання її творів отримуєш задоволення, бо написані майстерно і витончено –  це Галина Вдовиченко.
Увага! Увага! Увага! Жовтень дарує зустріч з чарівною львів’янкою Анною Хомою. Відкладіть всі нагальні справи і завітайте до бібліотеки аби тільки дізнатися, що ж буде далі. 
Вітайте! У нас на Солом’янці В'ячеслав Васильченко і його незмінний герой Богдан Лисиця. Поринемо у  чергове розслідування не без участі професора словесності, розплутаємо клубок загадок, які на перший погляд не такі прості і опинимося у вирі таємничих подій та небезпечних пригод.


Запрошуємо всіх бажаючих почути автора «найтерапевтичніших» романів. Завітайте до бібліотеки і хороший настрій забезпечено.Бібліотека запрошує всіх бажаючих оглянути  роботи нової серії «Українська родина» майстрині прикладного мистецтва Юлії Петруньок.

Творча виставка до Міжнародного дня захисту дітей 
«Чисті барви планети ДИТИНСТВА». 
Запрошуємо всіх бажаючих.


« Йосиф Сліпий. Шлях, вистелений тернами».

Інтелектуал, богослов, неабиякий менеджер, будівничий, поліглот, талановитий історик, провидець  Йосиф Сліпий
Педагог, перекладач, журналіст, колекціонер, фотограф, квітникарка…і просто «найтерапевтичніший» автор у нас в гостях


Запрошуємо всіх бажаючих на зустріч з Вадимом Ляшенком, автором книги «Від Євбазу до Шулявки». Це книга спогадів «дітей війни», які пережили окупацію Києва і, не менш тривожний, післявоєнний період.


Запрошуємо всіх на презентацію святково-сімейної книги, яка перенесе Вас до чарівного зимового Львова. Солом’янко, зустрічай чарівну Тетяну Белімову і книгу «Львів. Смаколики. Різдво». Поринемо в романтичне дивовиддя разом з чарівною русалонькою БОІСІДОЮ


«Своє натхнення черпаю з народних джерел»
I take my inspiration in folk sources.
Виставка творчості керівника студії фітодизайну - майстрині Петруньок Юлії Іванівни в бібліотеці запрошує всіх бажаючих. Представлені роботи розкривають багатогранність творчості майстрині: об’ємні вироби з бісеру, шкатулки-квіти, шкатулки-ляльки, картини, портрет Шевченка, фігури з соломки, обрядові ляльки, композиції з м’якої ляльки, прикраси з тканини. Різні техніки, різні матеріали, теми творів свідчать про багату фантазію, знання фольклору, майстерність автора представлених робіт на виставці. Хочемо побажати Юлії Іванівні нових вражень, настрою, наснаги, творчого натхнення для здійснення планів, задумок, талановитих учнів.


2016 - Святий Рік Милосердя

«У цьому Році Милосердя ми можемо стати посередниками милосердя, чинячи діла милосердя, для того, щоб наблизитися до інших, надати полегшення, творити єдність» - побажання людству Папи Франциска

З ініціативи письменниці Марії Морозенко бібліотеки Солом’янського району об’єдналися для реалізації проекту в рік милосердя «Недільний обід у шпиталі», мета якого – підтримка і допомога пораненим бійцям АТО, які лікуються у Головному Військовому Клінічному Госпіталі МО України. Це пацієнти психіатричного відділення шпиталю.
13 березня – день чергування нашої бібліотеки. Ми запрошуємо приєднатися до нашої акції всіх бажаючих та небайдужих людей.

З 7 березня по 13 березня (з 10 год. до 12 год.) можна принести для передачі в Госпіталь солодко-вітамінні подарунки, наприклад: печиво, цукерки, вафлі, банани, яблука, мандарини, горіхи і сигарети.

Бібліотека запрошує
на дуже цікаву й корисну виставку,
як для дітей так і для дорослих,
«Від Коляди до Коляди»

(автор – народна майстриня Т.Д. Желіба)


Літературна вітальня запрошує молоду українську письменницю Тетяну Белімову


Немає коментарів:

Дописати коментар